Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó gyerekmodell ügynökség van...

Jó gyerekmodell ügynökség van Magyarországon?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és szeretnék elkezdeni modellkedni.Sokan kérdezik tőlem, akikkel először találkozom, hogy "én nem vagyok-e modell?" Ezt most nem hiúságból mondom de mindenki azt mondja, hogy szép vagyok, jó az alakom és a talpraesettségem is megvan hozzá. Valaki nem tudna ajánlani egy olyan modellügynökséget, ahonnan már h kapott munkát, vagy pozitív tapasztalatokkal jött tőlük? Kérlek csak "normális" válaszokat írjatok, nem kérek "ásd el magad" stb. megjegyzéseket! Köszönöm! :)

2014. júl. 23. 13:19
 1/5 anonim válasza:
A VM-nél (Valentine Models) 13 éves kórtól vesznek fel lányokat, fiúkat 14-től. Az Icon-nál 14-éves kórtól veszenk fel lányokat. Ha a VM 13-éves kórtól vesz fel gyerekeket akkor nem árt be küldeni a jelentkezésedet a többi ügynökséghez. Ajánlom, hogy próbálkozz az Attractive-nál hiszen ott nem írták meg, hogy hány éves kórtól lehet jelentkezni.
2014. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ICON-nál dolgozik Palvin Barbara is, szerintem azt kéne választanod. Küldesz képet? Tényleg meg akarom nézni milyen szép vagy :D
2014. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

küldj képet pls :))

én is szeretnék az lenni azt mondják meg van hozzá az adottságom, már kerestek is fel de nem bízok meg bennük :)

2014. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem az egyik legjobb barátnöm a Diamond Art ügynökségnél csinaltatott portfoliot es járt tanfolyamra találkozott es beszelt horváth evaval . Sokat segitettek neki :) ha magas vagy lehetsz akár kifutomodell is ha nem akkor csak foto es reklám modell:) Nagyon jo portfoliot csinálnak
2014. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! En is 13 eves vagyok, es szeretnek modellkedni, es nekem is azt mondjak h jo alakom van es h jo lennek modellnek. En egy modelltol kertem tancsokat es mondta h szivesen segit nekem, es elmondta h h van ez. Ahol o leszerzodott ott nagyon fontos a magassag. Szval most egy 165 cmnek legalabb kene lenned. :) szerintem beszeld meg a szuleiddel, en is lassan megbeszelem veluk. Sok szerencset :)
2015. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!