Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék gyorsan?

Wiki999 kérdése:

Hogyan hízhatnék gyorsan?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 170 cm és 45 kg. Rengeteget eszek, nem vagyok válogatós imádok enni, viszont egy dkg-t nem tudok felszedni és nem tudom, hogy mit csinálhatnék. Esetleg valami vitamint vagy valamit ha tudtok ajánlani nekem amitől biztos a hízás, vagy bármilyen ötlet ! :) Köszönöm
2014. júl. 24. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez extrém kevés súly, és ha normálisan eszel, viszont nem hízol szerintem első hogy menj orvoshoz mert valószínűleg valami betegség az oka. Amúgy kezdj el edzeni, az izommal többet érnél mint a hájjal.
2014. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sportolsz is valamit?


amúgy nézz tömegnövelő étrendeket (ne ilyen porokra gondolj, hanem sovány hús, stb...), meg hozzá edzést!

attól, ha zabálnál csak és zsírban híznál nem lennél egészségesebb, szebb meg pláne nem. szóval izmot szedj fel!

2014. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!