Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék mert nagyon...

Hízni szeretnék mert nagyon vékony vagyok és alacsony is és szeretnék formásabb lenni hogy hízhatnék meg rövid idön belül gyorsan? Eszek én minden félét de nem tapad rám semmi

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 18:26
 1/5 anonim válasza:

Nekem dettó ugyanez :/ Én megpróbálok kialakítani egy napirendet.... pl. reggeli: valami tartalmas kaja, pl. kakaó, friss péksüti vagy szendvics zöldséggel vagy rántotta stb..tízórai lehet egy gyümölcs+csoki vagy müzli vagy Jó reggelt szelet (ami ha 10 után eszed akkor tényleg max. délig tartó lendület)....ebéd: krémleves (gombakrém, sajtkrém) vagy "sima" leves, sok tésztás kaja, pl. spagetti, mákostészta, nokedli pörivel vagy rizs, husi stb. DE ebéd után pár órával mozogni is érdemes szerintem, pl. guggolás, popsitorna, felülés, pár fekvőtámasz....ezek szerintem jó alakformálók, aztán uzsonnára valami csoki vagy valami könnyű kaja, aztán vacsira amit szeretnél....én speciel sok jégkrémet, péksütit, szalonnát. :)

Amúgy azt mondják, a kakaó sokat segít a hízásban.

2013. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és sok-sok folyadék!
2013. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a helyedben nem követném azt az étrendet, amit az első (nyilván jó szándékkal) leírt. ezzel tényleg csak zsírosodsz és nagyon kevés értékes tápanyagot viszel be a szervezetedbe. hány éves vagy? feltételezem nagyon fiatal, pl. 15 körül vagy alatta, a szervezeted még bőven formálódik, nem kell mindenféle hülyeséggel tömni és (hacsak nem vagy beteg) nem kell direkt hízni próbálni. amennyiben tényleg csontsovány vagy és ha kihagysz akár egy étkezést is, akkor rögtön fogysz, úgy érdemes dokihoz menni, hogy rendesen kivizsgáljanak és kialakítsanak egy megfelelő, ellenőrzött étrendet.

nagyon vigyázz ezzel, mindennek megvan az egészséges módja, ne tedd tönkre a szervezeted.

2013. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok aránylag vékony azért köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 5. 20:02
 5/5 anonim válasza:

17? majd írj ha túl leszel az első gyereken, a nők többsége akkor formásodik, ha most majd a széle-hosszod ua. lesz akkor rossz belegondolni milyen leszel a szülés után. Maradj sovány és egészséges, az a jobbik eset.

37F

2013. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!