Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet olyan színezett kontaktl...

BVBfaan kérdése:

Lehet olyan színezett kontaktlencsét kapni amiben nincs látás segítő? Tehát csak így divatból, mint az a szemüveg amibe csak ilyen sima üveg van.

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, lehet
2014. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hol lehet?
2014. júl. 24. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Neten lehet rendelni, de előtte ugyanúgy kell szemvizsgálat.
2014. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért kell szemvizsgálat?
2014. júl. 24. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor mi bementünk Ofotértbe, a barátom akart venni kontaktlencsét, akkor azt mondta a nő, hogy ha még nem használt ilyet, akkor valami kötelező 1 órás betanításon kell részt vennie, ahol megtanítják hogyan kell a szemére helyezni, meg hogy kell lemosni, stb. Nehogy rosszul csinálja és megvakítsa magát. Aztán így elment a kedve a kontaktlencsétől.
2014. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát már kezd nekem is elmenni a kedvem valamit elrontok még itt megvakulok:D
2014. júl. 24. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is a lencséhez tudni kell a szemed görbületét, ha nem jó görbületű lencsét veszel az káros is a szemednek és egyszerűen ki is eshet, lehet hordani sem tudod. Vannak különböző anyagú lencsék, nem mindenkinek bírja mindet a szeme. Próbálni kéne. Berakni-kivenni sem könnyű, vizsgálaton megtanítják.

Na meg szerencsés dolog inkább vizsgálatkor rájönni egy olcsó próbalencsével, hogy mennyire ronda a valóságban... nem akkor jössz rá mikor megveszed a többezreset és otthon kipróbálva rájössz hogy a színe mennyire mű.

Volt pár színes lencsém... hát emberek közé egyikkel sem mertem menni végül, olyan csúnya volt mind. Biztos van rendesebb is, de én sajnos nem olyanokat fogtam ki soha. Képeken pedig jól néztek ki.

2014. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!