Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, nagyon kövér...

Kitti3 kérdése:

Mit gondoltok, nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy problémám. A körülöttem levők gyakran mondják hogy jól nézek ki, az utcán is megnéznek mindig, de én akkor is kövérnek érzem magam és hiába nézem a tükörképem nem vagyok megelégedve...és valaki független válaszát szeretném hallani...


A méreteim:

MAGASSÁG: 170 CM (kereken)

mellbőség: 92 cm

mell alatti bőség: 78,5 cm

derék: 67cm

csípő: 91cm

fenék: 96.5 cm

comb: 58 cm

vádli: 36 cm

súly: 62-63 kg :((



2014. júl. 25. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez fehérneműs/bikinis kép kéne, hogy hogyan oszlik el rajtad a zsír/izom :)
2014. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Különös gond nem lehet veled, feltéve hogy nem vagy löttyedt, "lusta testű", hanem sportosan izmos. Ha löttyedt vagy akkor meg nem csoda ha kövérnek látod magad... sportolj, eddz, tornázz!
2014. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj pszichologushoz.


A leirtak alapjan teljesen lefoglal a sajat tested kinezete, a kulvilagrol, a tobbiek velemenyerol mar nem is akarsz tudomast venni. Fel centikben merni az ilyenolyan 'bosegeket'? Tenyleg? Komolyan? Ha most azt mondjuk, nem vagy kover, elhiszed? Dehogy hiszed, hiszen masnak sem hitted el. Az utcan megneznek, de annak sem hiszel. Majd most, amikor latatlanban huszan azt mondjak, hogy jaaaaj, neeeem vaaaagy koooveeeeer, az hihetobb lesz?


A testkepzavar komoly dolog, ne vedd felvallrol, kerj segitseget.

2014. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19.46-os igen...azért itt kérdezem mert rokonaim, barátaim persze hogy azt mondják hogy jól nézek ki...én is azt mondom nekik....valaki olyan véleményére vagyok kíváncsi aki nem ismer
2014. júl. 25. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
63 kilóval nem lehetsz kövér. Max nem vagy vékony, bár az adataid nekem teljesen jónak tűnnek.
2014. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy kövér, de vékony sem..inkább átlagosnak mondanálak.
2014. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lötyi lehetsz, ha semmi izmod nincs. amúgy lehetne jó is.
2014. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!