Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokan azt mondják, hogy...

Sokan azt mondják, hogy csinos, szép lány vagyok és fel is ajánlották, hogy menjek el egy szépségversenyre. De én nem vagyok megelégedve magammal. Mit tegyek, hogy szebbnek lássam magam?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha önértékelési problémáim vannak?
2008. aug. 4. 17:21
 1/6 anonim válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Általában feloldódnak ezek a problémák idősebb korban maguktól.

Egy párkapcsolat amúgy biztosan sokat segítene, ha olyan fiúval jönnél össze, aki elfogad téged minden hibáddal együtt. A legrövidebb út a javulás felé szerintem egy pszichológus.

2008. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és eddig minden barátom elfogadott csak én nem tudom magam!!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 4. 17:36
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia, már ne haragudj, de szerintem te nem vagy normális.. Semmi bajod nincs a külsöddel, ha már a szépségversenyt is felejánlották.. Csak legyél büszke magadra, és egy kis önbizalmat bele, minden sokkal jobb lessz, nálam is igy volt:)
2008. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Változtasd meg magadon ami nem tetszik, az a legfontosabb hogy magaddal meg legyél elégedve.
2008. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom minden Nőnek, akinek önértékelési problémája van-Kim Cattral:Légy igazi nő! c.könyvét!Nagyon sokunknak segített túljutni ezen a problémán!4000Ft-ba kerül!
2008. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!!!!!!!!!!
2008. aug. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!