Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb animés fiú tipikus kocka?

Figyelt kérdés
Ez nem szidás, csúfolás céljából írtam csupán kíváncsiság, mert én is ismerek olyan fiút aki teljesen kocka meg animés is de jó fej és ezért tök jóban vagyunk. De van valaki aki ismer helyes+kedves animés fiút? (Ne mondjátok, hogy MondoCONon sokan vannak fiúk is azt már tudom :P) Előre is köszi a válaszokat :)

2014. júl. 27. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak helyes+kedves animés srácokat ismerek, másfajtát nem.
2014. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én helyeset nem de kedveset igen :) (úgyhogy nem panaszkodhatok :D)
2014. júl. 27. 14:26
 3/11 anonim válasza:

Szegény gyerek! xD

[link]

2014. júl. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Előző vagyok.

Amúgy a legtöbb "animés, kocka fiú" nem "helyes".

Persze vannak kivételek, de szerintem őket hamar elhappolják.

Mindenkinek megvan az oka, hogy "kocka, animés" legyen.

Nekem például egy szerettem elvesztése. Ezek után Neet lett belőlem. Senki sem akar "kocka" lenni. Ha mégis, akkor az ink divatkocka.

2014. júl. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) am részvétem :/ (én is vesztettem már el szerettemet...)
2014. júl. 28. 08:58
 6/11 anonim válasza:

Az elözöhöz hozzátenném, hogy pont, mivel kell egy oknak lennie ezért akárkibõl lehet animés/kocka akár egy szépfiúból is.De hoznék egy ellenpéldát, magamat.Mivel mikor conra kezdtem járni, megismertem egy baráti társaságot és mivel közös programokat szervezünk, eljárunk buliba ilyenek, ezért mióta animés vagyok úgymond leszoktam a kockaságról.

És igen, ismerek (fiúként mondom, nem meleg, de azért látja) bár olyat nem akire a lányok azt mondanák, hogy 10/10, de azért jól néznek ki.Plusz nem egó, csak ìgy vanAzért nekem sem kell panaszkodnom. ;D

2014. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kockaság sztem azért van, mert vmennyire talán érteni kell a gépekhez, csak netről lehet animéket letölteni és ezért.


Mi számít animésnek? :D én szeretem az animéket, de nem nézek belőlük többet, mint filmből vagy normális sorozatból.

Sőt még néha mangát is olvasok, azt is nagyon szeretem :)


Ééés helyes vagyok :D aki nem hiszi járjon utána:P

2014. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Húúú nekem életem szerelme is animés volt :D és egy kicsit sem lehetett rá azt mondani hogy kocka. Szerette a narutót és cosplayezett is néha :) nem mellesleg szeretet kondizni is ;)
2014. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Petrovics Milán válasza:

Roppant érdekes felvetés. Aki komolyabban elkezd animézni az valószínűleg egy tevèkenysèg pótlására csinálja. Pl. komolyabb társasági élet. De vannak kivételek, aki esetleg "divatból" csinálják. Vagy szimplán szeretik.


Én szeretem az animéket, de nem mondanám kockának magam, mert ahhoz tényleg értenem kéne a gèpekhez. Én a használatáig jutottam. A karbantartás stb. még nem megy.

Azért van ez ìgy, mert aki animét nèz, azt nagy valószínűséggel kivetette magából a mai magyar társadalom és mást talált, ahova szeretne tartozni. És mivel a "kockák" ebbe a kategóriába esnek így könnyen lesznek animefanok.


Szóval, a "kitaszítottam", ergo a divatot nem követő "különc" alakok lesznek animések. Mondhatjuk lázadónak őket. Akik nem szürke egerek és nyitottabbak az átlag magyarságnál.


Köszönöm a kérdésed. :)

2018. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolso, nagyon szepen valaszoltal egy ilyen buta kerdesre, amit koszonok. Oszinten ha tehetnem, mar kitoroltem volna.. Butasag volt feltenni, hiszen hianyzik belole, hogy hasznos legyen

Erdekes volt olvasni a valaszodat, koszonom, hogy megalltal egy ilyen regi kerdesnel, hogy leird a velemenyedet

2018. nov. 5. 05:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!