Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Palvin Barbara csak szerintem...

Palvin Barbara csak szerintem nem tipikus modell-alkat?

Figyelt kérdés

Ezen a képen pélsául nincs megszerkesztve az alakja és annyira nem tűnik vékonynak meg izmosnak mint a másik lányé. [link]

[link]

[link]



#modell #Palvin Barbara #modell-alkat
2013. ápr. 27. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem olyan izmos, feszes, mint a másik lány, de látszik, hogy feszes, nincs elhanyagolva, és az arca pedig nem utolsó sorban sokkal aranyosabb, mint a másik lányé :)
2013. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, miért van ez a csaj így felkapva. Alkatra és arcra is egy tök átlagos tini csaj, minden középiskolában vagy 20 ilyen mászkál.
2013. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%

pfff hat en se tudom miert ilyen felkapott ez a lany.

sokkal szebbek is rohangalnak az utcan.


ok, feszes, de egyaltalan nincs modellalkata...

kis faros.

a masik lany o is inkabb fotomodell, de nah neki aztan van teste! nezd csak meg a vadlijat.

2013. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem-nem, szerintem nagyon szép lány és jó modell, csak azt vettem észre hogy nem olyan vékony vagy izmos mint a többi modell.
2013. ápr. 28. 21:37
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ő valahogy "emberibb", mint a többi modell. Természetesnek hat, mint akinek nem kell éheznie hogy ilyen legyen.
2013. máj. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
54%
Szerintem egy hüyle liba.
2013. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem unszimpatikus az interjúkat elnézve, és túl van hype-olva magához képest.
2013. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
25%

#2, 3, 6, 7:

Irigység, irigység mindenhol.

2013. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
#8 Harminc évemmel boldog családdal nembiztos, hogy irigy vagyok, csak nem szeretem ha valaki nagyképű. Egy szóval sem mondtam, hogy csúnya.
2013. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Hozzáteszem, hogy ha valaki Neked unszimpatikus, akkor nem hiszem, hogy azért mert irigy vagy rá. De köszönjük az általánosítást és a má véleményének el nem fogadását.
2013. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!