Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok/nok ugymond "imponalo"...

Lanyok/nok ugymond "imponalo" egy enduros srac vagy csak a 'kocsog" sportmotorosok?

Figyelt kérdés
Nincs semmi bajom a sportmotorosokkal :D
2014. júl. 27. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Imponál ha tanult, okos, rendes, igazi udvarias férfi. Hogy milyen motorja van pont teljesen mindegy. Felőlem akár robogóval is száguldozhat.
2014. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebben érdekel, sosem ez befolyásolta, hogy ki tetszik és ki nem.
2014. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki a motorjával akar becsajozni az már régen rossz.
2014. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Merre bujkaltok? Egy hasonloval sem talalkozok mindig a riba***k talalnak be... Azt mondjatok meg azt sem kene hallgatnom hogy miert nem borotvalom le a labamat?(nem vagyok yeti)
2014. júl. 27. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval :D a lényeg, hogy ne egy barom legyen az illető aki csak dugni akar :)
2014. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bujkálnak az értelmes csajok, de nyilván ha rbancok vesznek körül akkor nem a jó közegben mozogsz...
2014. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez egy írtó hülye kérdés, hogy az enduro vagy a sport-gyorsasági motoros srácok jönnek e be valakinek. Nekem mind 2 motorom van, egy RSV4 Factory sportmotor és egy Aprilia Dorsoduro1200-as enduro, feleségemet mikor megismertem 12 éve, akkor egy Aprilia Pegaso125-öm volt és egy Aprilia RS250-em, ő tökre leszarta hogy milyen motorom van, és most is leszarja, mert nem azért szeret és vagyunk együtt mert gyorsaságival repesztek vagy egy enduróval, neki az volt a lényeg hogy legyen motor, mert szereti őket (akkor még csak szerette a motorokat, de nem motorozott), az teljesen mindegy volt hogy sport vagy túra. Anno mikor már jártunk "rendesen", megtanítottam motorozni és azonnal beleszeretett a motorozásba, majd le is vizsgázott. Először a Pegaso-val motorozgatott, majd kipróbálta az RS250-t is, utánna már szinte csak azzal volt hajlandó menni, jelenleg is többet megy az RSV4 Factoryval mint a Dorsoduroval, valamiért jobban szeret a sportmotorral menni, én meg már így 40 év felé jobban szeretem a Dorsoduro-t. Ha valaki a motorodért szeret, az a motort szereti és nem téged!
2014. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!