Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire imponáló, és mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire imponáló, és mennyire elvárt ez a fajta viselkedés?

Figyelt kérdés

Egy lányt és egy srácot megtámad este mondjuk egy 3fős banda, mire a fiú, csak hogy mentse a lányt mégnagyobb szarba keveri magát, egy ilyesmi kijelentéssel:


itt a pénztárcám, fuss, fogj egy taxit, menj haza, majd én feltartóztatom őket


2013. nov. 13. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Fordítva nagyon hülyén jönne ki, ha a lánynak kellene megvédenie a fiút. Elvárható, persze! Miért, mit lehetne még csinálni? Odadobni a lányt a bandának és elfutni??
2013. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kb :D


persze mindenki ezt csinálná, de azért mégiscsak olyan hőstett a lány szemében, nem?

2013. nov. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Megtörtént az eset? Mert ha el akarod játszani az szerintem gázos :D Bár... akár jól is kijöhetsz a szituból :)

2013. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen szituációból hogy lehet jól kijönni? :D
2013. nov. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy undorodnék magamtól, ha valóban menekülőre fognám egy ilyen szituban. A minimum az lenne, hogy látótávolságon kívülre kerülve zsarukat hívok vagy ha netán egy kigyúrtabb, megfélemlítésre alkalmas külsejű járókelővel találom szembe magam, akkor leszólítom. Szóval egyrészt rendes a sráctól, másfelől dilemmát vet elém a hősködésével. Nem biztos, hogy érdemes megrendezni.:D
2013. nov. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3 vagyok #4-esnek üzenem :D


Úgy lehet jól kijönni, hogy a csaj és a srác is idióta :D De ettől még megtörténhet :D Vagy az is elég lehet, ha a csaj buta...nagyon!!!! ... és be lehet adni neki, hogy poén, úgy, hogy ne sírja el magát...de ehhez tényleg nagyon primitívnek kell lenni :D

2013. nov. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy lehet jól kijönni egy ilyen szituból, ha a csaj előtt jól elvered mind a 3-at.
2013. nov. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy, mi lenne, ha nem azzal akarnál imponálni egy lánynak, hogy eljátszol el ilyen nevetséges jelenetet. Van ezer módja a dolognak :)


Mennyi idős vagy?

2013. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki a faaaszom mondta hogy el akarom jatszani? Vki kitalalta aztan hajtja a tobbi. Pusztan erdekel, mi lenne a csajok velemenye, ha egy srac igy reagal le egy ilyen szitut...
2013. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy egészséges ember nem arról fantáziál, hogy megtámadják őt és a barátnőjét és mekkora hős esz, ha feláldozza úgymond magát. De egyébként teljesen normális dolog, hogy meg akarod védeni a barátnődet egy ilyen szituációban. Ez a normális.
2013. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!