Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki-e az, ha egy férfi...

Ciki-e az, ha egy férfi szépségszalonba megy gyantáztatni? Pld. Ha van 5-6 alkalmazott, mind nő, azok miként néznek a pasira? Nem tárgyalják ki? Vagy ez már megszokott?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tárgyaljuk ki ő is csak egy vendég
2010. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, sőt jó, hogy adsz magadra.

Vannak külön pasiknak való szalonok is, de úgy tudom oda több meleg ember is jár, így ha te hetero vagy lehet kényelmetlenül éreznéd magad, bár én úgy tudom ott bárkit szívesen látnak. Na mindegy.


Egty átlagos szalonban szerintem nem dumálnak ki különösebben, max váltanak pár szót, hogy "jajjj ma bejött hozzám egy pasi és le kellett gyantáznom a lábát, karját stb." Már akinek ez még újdonság... de nem fognak semmi rosszat mondani rád.


A legtöbb helyen már megszokott az ilyesmi, nem nagyon érdekli őket ki megy hozzájuk.

2010. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nővérem ilyen kozmetikában dolgozik, elötte pedig szoliban, és nem szúrt szemet ha pasi vette igénybe a szolgáltatást. Naponta vannak többen is. Főleg egy nagyvárosban pl Pesten, Győrött, Szegeden...
2010. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem hiszem hogy gond,nem lehet mikor én voltam mellettem is férfi gyantáztatott,persze nem láttam csak hallottam :)
2010. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Megnyugtattatok!Pont holnap készülök gyantára :),szóval eléggé tartottam ettől.
2010. jan. 10. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
mien gyantára ha szabad megkérdeznem?:)
2010. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Intim :)
2010. jan. 11. 01:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Na mú újság,hogy sikerült az intim gyantáztatásod?Azóta sok idő eltelt,talán voltál többször is!

Elmeséled töviről hegyére h zajlott?

Köszönöm.

2011. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!