Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen szemüveg tetszik...

Fiúk! Milyen szemüveg tetszik a lányokon?

Figyelt kérdés
Ha lehetne képet is linkeljetek róla! És milyen szemüveg nem jön be egy lányon? Melyik az amelyiket nagyon visszataszítónak tartjátok? Az oldalt vastag fekete keretes szemüveget milyennek találjátok? Köszi! ^^ (Az értelmes válaszolóknak megy a zöld kéz)

2014. júl. 28. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani, mert hiába tetszik egy szemüveg, ha nem áll jól annak,aki hordja, de nekem ez pl tetszik:

[link]

2014. júl. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leginkább ilyen tetszik, ami titkárnős kinézetet kölcsönöz: [link]


Az ilyenek pedig nem tetszenek, gondolom, érthető okokból: [link]

2014. júl. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen ezek csinik, csak mondjuk az igaz, hogy napszemcsi, de a ferfi pilotaszemuveg az valami rettenet homaros, ferfias es ahogy takarja azt a pici fejuket siman levagja az ember, hogy az ellenkezo nem szemuveget hordja, mert ha noi is lenne belole akkor az nyilvan kisebb lenne...
2014. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, valami műanyagot, de szerintem a fehér néz ki nagyon jól
2014. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de ízlésed szerint... mindegy igazándiból.. neked kell hordani, neked kellene tetszenie..
2014. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amilyen jól áll neki. Pl a kerek, vagy banyás, vastag fekete sztk keretes borzasztó ronda mindenkin. A többivel általában nincs gond.
2014. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok azért remélem nem baj, ha válaszolok.

Nekem geek szemüvegem van, mindenki azt mondja, hogy nagyon jól áll. Barátom meg egyenesen imádja ha rajtam van. :D

Persze ez a szemüveg sem áll jól mindenkinek.

2014. júl. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!