Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha egy férfi női parfümöt...

Ciki ha egy férfi női parfümöt használ?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
nem, egyáltalán nem ciki, de inkább hanyagold, mert melegebbenk fognak hinni az átlagnál.
2010. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Háát!!! HAHAHAHEHEHE IGEEN!!! :D

Boccsi!!!! attól függ, mennyire női. Ha kicsit férfias, akk nem annyira, de ha nagyon nőies, nem akarlak megbántani, de nem is tudom... Kicsit. Iciri-Picirit :):):):) HAHAHA

2010. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mennyire érezni rajta, hogy női..
2010. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én lány vagyok és nem egy férfi parfümöt használtam már :D Most váltottam egy unisexre.

A női parfümöket nem találtam elég ütősnek és inkább édesek. Máson tetszik, de magamon nem.

Szerintem semmi ciki nincs ebben, ha megy az egyéniségedhez.


Megkérdezhetem milyen parfümöt használsz?

Hátha nekem is tetszene az az illat :D

2010. jan. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
ha bu-zi vagy használd nyugodtan. ha nem akkor eszedbe se jusson.
2010. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem én rollam vanszó
2010. jan. 11. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Virág illatú szerintem gáz volna kimondottan,meg ezek a nagyon rózsaszín illatuak is.De vannak sportosabb féle ózonikus illatúak mindkét nemnél,ott lehet valamiféle átmenet. Itt a kék - fehéres flakonú cuccokra gondoltam. Azoknál nehezebb megálapítani,hogy hogy s mint.
2010. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!