Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok szerintetel ez hulyeseg?

Lanyok szerintetel ez hulyeseg?

Figyelt kérdés
Szeptembertol tovabbtanulok es ismerem egy par osztalytarsamat es vqn egy lany aki nagggyon szep es nem tudom tqlan bantja az egomat de nagyon zavar? Ti mar voltatok ilyn helyzetben hogy valaki olyan szep volt a kornyezebe hogy mindenki ra figyel meg minden....nem.tudom mi ez iluen meg nem is nqgyom ereztem pedig n ertsetek felre nem vagyok plazq cica csak valamierr bqnt miol lehet ez? 14/lany

#külső #kinézet #Szepseg ideal
2014. júl. 28. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ti lányok már csak ilyenek vagytok,folyton megy a versengés:P Attól lehet,hogy te szeretnél a középpontban lenni,csakhogy ezek szerint jelenleg ő van:)
2014. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!