Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a 75/A-s mell...

Szerintetek a 75/A-s mell kicsi a koromhoz képest (15/l)? És fog még nőni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

egy magasság/testtömeg többet segítene...

de szerintem nincs vele semmi baj...

Én legalábbis ettől függetlenül szívesen ismerkednék;)

2014. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, kicsi. Lehet, hogy fog, de arra is van (sőt, elég sok) esély, hogy nem.

De kit érdekel?:D

2014. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
képet!
2014. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális. Nőhet még jó pár évig, de nem biztos hogy fog. Nem is ez számít. Ez is csak egy testrész mint bármelyik másik.
2014. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, kicsi. Fene se tudja, hogy nő-e még, nekem kb akkora maradt, mint 14 évesen, de szerintem az se baj.
2014. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsi. En 14 eves vagyok es 75/C-s melltartot hordok. Es nem vagyok tulsolyos sem, 154cm es 40kg vagyok.:)Bar engem csufoltak is ezert, nem egyszer mert az osztaly(vagy evfolyam)tarsaimnak meg kis melle van. Egy animebol otletet meritve egy idoben dinnye szornynek csufoltak. Viccesen hangozhat de nem volt az.:/ A fiuk is altalaban a melleimre tettek/tesznek megjegyzest, pedig en nem akarok mutogatni oket, de mindegy mit veszek fel,latszik mekkorak a melleim. Szerencsere mar atmentem egy masik iskolaba. Itt is kapok neha megjegyzeseket, es piszkalnak, de nem annyira.

Szerintem ez gen fuggo. Nem hiszem hogy mar none. Es en orulnek ha nekem kene 75/A-s melltarto.(amugy nem hangozhat a C-s kosar nagynak, de ha az ember lanyanak hirtelen, 14 evesen no meg ekkorara akkor az latvanyos a kortarsainak es piszkalni fogjak erte)

2014. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!.:) Elsö: magasság 160cm testtömeg50kg.:/ és nem vagyok kövér..
2014. júl. 29. 09:27
 8/8 anonim ***** válasza:

normális


AA is normális lenne, meg az AAA is, meg a B,C,D is...

2014. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!