Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki "élőben" szép, de képeken csúnya?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
nem. Forditva viszont igen, mert mindenkirol lehet elonyos kepet csinalni.
2014. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

létezik, van aki nem fotogén

de mindenkiről lehet jó képet csinálni megfelelő világítással és jó szöggel, csak van akiről ezek nélkül rossz kép készül

2014. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én például. :D Legalábbis többször is megkaptam már, hogy a képeken mintha nem is én lennék. Élőben sokszor kapok bókokat, fiúk is közelednek, de a képeimre általában senkinek egy biztató szava nincs. Facebook-ra is kb félek kitenni képeket, mert arról fel sem ismernek az emberek :D Nem tudom miért van ez velem, de ha tudom, hogy fotóznak, akkor sokkal görcsösebb leszek, próbálok tökéletesnek tűnni és pont az ellenkezőjét váltom ki ezzel valószínűleg. Persze egy évben egyszer készül vállalható fotó, de szóval nagyon ritka.
2014. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ugyanaz mint #3-nak, de teljesen :D
2014. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat. Ilyenkor mindjuk, hogy az illető nem "fotogén".


[link]

2014. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

*Bocs, "mondjuk".

Ketteske, kb. egyszerre írtunk! :D

2014. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg kell találni a megfelelő fényviszonyokat, szöget, beállást és biztos jó kép készül rólad. :) Rólam is rengetegszer nem készül előnyös kép, és szerintem ezzel nem vagyunk "egyedül". Nekem még nem sikerült megtalálni a tökéletes beállást, bár a fekete fehér képeken, sokkal normálisabban nézek ki. :D
2014. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, pl. én.

Bár nem mondanám magam kifejezetten szépnek, de a fényképeket valami katasztrófa vagyok :D Egyáltalán nem vagyok fotogén. Mit össze szerencsétlenkedtem, mire egy vállalható képet sikerült csinálnom az életrajzomba...

2014. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

én pl örülök h én vagyok a legbarnább amikor fotózkodok, aztán meg a képen hulla fehér vagyok és az egyik szemem mindig kisebb

HÁT ez szívás :( te biztos jobban nézel ki 16/l

2014. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Utolsó, biztos nem nézek ki jobban nálad. :D

2014. júl. 30. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!