Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan ösztönözzem magam? (kép)

Hogyan ösztönözzem magam? (kép)

Figyelt kérdés
16 éves duci/kövér/husi lány vagyok. Elegem van. Már nem tudom mivel ösztönözni magam. 2 éve fogytam nagyon sokat, de ezóta hiába edzek és odafigyelek az étkezésemre nem nagyon változik semmi. :( Kezdem feladni, már nem tudom, hogy mivel ösztönözhetném magam. Van valami jó tanácsotok? Aki szeretné, annak privátban küldök képet! Köszönöm! :)

2014. júl. 12. 21:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia! Nekem küldhetsz képet! Megpróbálok segíteni (:
2014. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Szia!

Én most 19 éves vagyok és pont a te korodban én is nagyon duci voltam, sőt alacsony is vagyok, szóval nem néztem ki túl jól. Nekem őszintén szólva 1 évbe telt mire tényleg megelégedtem az alakommal, és 25 kiló ment le.

Őszintén szólva én főként azzal ösztönöztem magam, hogy amikor kezdett látszani az eredmény akkor jobban éreztem magam a bőrömben, addig pedig változatos módszereim voltak, onnantól, hogy hírességek képeit nézegettem a neten, hogy ilyen szeretnék lenni majd ha lefogytam, odáig, hogy azokat a "beszólásokat" forgattam a fejemben amik a súlyomra szóltak.

Amúgy ha szeretnéd küldhetsz képet privátban és akkor adhatok pár tanácsot és mesélek is. :)

2014. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérhetek képet? F
2014. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ide is küldj:)
2014. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is küldehetsz! :)
2014. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet kép. Én is duci voltam egészen kb 22 éves koromig, akkor fogytam 24 kilót. Ahogy az egyik válaszoló írta, engem is az elért eredmények motiválták, hogy egyre jobban tetszett, amit a tükörben láttam, illetve én is szép, vékony lányokat nézegettem:)
2014. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 pinkpancser ***** válasza:
Mutasd :)
2014. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia!


Írj privit és küldhetsz képet, szerintem tudok segíteni :) Én nagyon sokáig nem tudtam fogyni annak ellenére, hogy szinte mindent megtettem. Tényleg pokoli érzés volt, de a mostani módszerem mellett lassan, de biztosan fogytam már rendesen :)

2014. júl. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
helo, nekem is küldhetsz
2014. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben jártam, írhats/küldhetsz képet ha szeretnél beszélgetni!


30F

2014. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!