Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 178-179 centi vagyok (tehát...

178-179 centi vagyok (tehát nagyon magas) és hozzá 61 kiló. Szerintetek ez jó?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy túl vékony vagyok a magasságomhoz képest, de én pont az ellenkezőjét látom. A hasamon van egy kis felesleg és a karjaimat is vastagnak látom. Igyekszem mozogni, futni, úszni, túrázni, de mégsem vagyok elégedett. Én vagyok a "hülye" amiért soknak láom magamon ezt a 61 kilót?
2014. júl. 31. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Abba kéne hagyni a kilók méregetését! Mint latod a te súlyod is tökéletes a tested mégsem az. Kevés izomhoz magasabb testzsír.
2014. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, legalábbis saját magamat nem látom tökéletesnek. Pedig odafigyelek az étkezésre és hetente 3-4-szer mozgok is, mégsem tetszem magamnak.
2014. júl. 31. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit csinalsz az arra jó hogy fenntartsd az alakod,ne hízz és ne ess össze de ha céliranyosan változtatni akarsz (izmosodas,fogyas) ahhoz sokkal eltérőbb és összeszedettebb edzés,étrend kell.


Meg az se mindegy kit tartasz ideálnak.

2014. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze, lehetne ezzel foglalkozni naponta 8 órát, de sajnos az nekem nem fér bele időben. Szerintem egy normális-egészséges testnek ennyi mozgás elég kellene hogy legyen. Az étkezésnél nem tudom mit és hogyan lehetne még javítani. Gluténmentesen táplálkozom, egyáltalán nem fogysztok kenyeret, pékárukat, tésztákat. Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt és fehér húst, halat eszem. Krumplit és rizst is csak ritkán.

Nem célom hogy kifutó modell alkatom legyen, csak szeretném még egy kicsit karcsúbb lenni.

2014. júl. 31. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem értek ezekhez, csak azt tudom, hogy én 3 hónap lefogytam a felesleg hájamat. Méghozzá egy Wii játékkal: Zumba Fitness. Amúgy én is vékony voltam, de hájas löttyedt combbal, hassal. Diétázni nem szoktam, szeretek összevissza enni.

SZóval én ajánlom hogy keress valami mindennap végezhető, nagyon megmozgató sportot/táncot. Nem kell órákig csinálni, csak pont addig amíg szórakoztat. Legalábbis én így szoktam. Van nap, hogy kimarad mert helyette bicajozni van kedvem, de van hogy 1 óráig csinálom, van hogy csak 20 percig... mikor hogy. A lényeg hogy hatásos.

2014. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Értelmezd már újra a kettes válaszomat mert elsőre nem sikerült..

Ennyi mozgas bőven elég arra hogy egészséges maradj és FENNTARTSD az alakod de ha fogyni szeretnél akkor kalóriamínuszba kell kerülni. Akkor is ha 3 kilót akarsz leadni akkor is ha 30-at. Ahhoz meg nem elég ha szemre méred a kaját mert alulbecsülöd könnyen.


"Rengeteg gyümölcsöt eszem" Azt például alapból nem kéne gfogyashoz mert cukros.


"Napi órát nem tudok vele foglalkozni" Nem is kell. Annyi bőven elég amennyit most csinalsz csak kis valtoztatas kéne.

2014. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy? Amúgy elég vékony lehetsz.
2014. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Legyél már olyan jó és nézd ki belőlem hogy tudok értően olvasni... Felfogtam amit írtál, nem 14 éves csitri vagyok szóval vegyél vissza. Nem vagyok kíváncsi a véleményedre a továbbiakban.

Utolsónak: 24 éves vagyok és igen, elég vékony, csak van pár dolog magamon ami nem tetszik.:)

2014. aug. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!