Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cheek piercinggel rendelkezők...

Cheek piercinggel rendelkezők ill. hozzáértők. Megtudnátok mondani? Bővebben lent >>

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet hogy úgy érzem nagyon rossz helyre lett szúrva a piercing, a szám sarkától 35 mm-re van, megmértem vonalzóval. Akinek van, nektek mennyire van? Nincs ez nagyon kint?

2014. júl. 31. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Mivel nem mindenki arca és arányai egyformák ezért hiába méregetik le neked, hogy összehasonlítsd. Ha neked nem tetszik ott ahol van akkor vedd ki és szúrass közelebb egy újat.
2014. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az szép lenne ha újabb gödröket csináltatna az arcára.. Kíváncsiságból megmértem és nekem 27mm-re van a szám sarkától. Szerintem nincs nagyon kint, valakinek pl túl közel is van. Nincs "szabály" arra vonatkozóan, hogy mennyire kell lennie, ne zavarjon!
2014. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!