Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szőrbenövés ellen?

Mit tegyek a szőrbenövés ellen?

Figyelt kérdés
Gyantázom már évek óta de mikor borotváltam akkor is nagyon csúnyán benőtt a szőr az intim területen. A lábamon csak ritkán és kevés helyen nő be, viszont OTT van hogy olyan mélyen van benőve, hogy egy nagy dudor képződik, meg van amikor úgy néz ki mint egy nagy pattanás... Mindig szemöldök csipesszel kiszedem a szőrt és akkor nagy nehezen begyógyul, viszont ezeket a mélyre benőtteket napok/hetek alatt sikerül csak és persze minden kiszedett szőr után varos seb marad, nagyon csúnya... próbáltam egy időben ilyen dörzsölővel dörzsölgetni ami erre van kitalálva, de csak fájt és nem lett jobb... nincs valami krém??:/

2014. aug. 4. 13:38
 1/3 Különlegescsajszi ***** válasza:
Kérdezz meg egy ehhez értő szakértőt..!
2014. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Különlegescsajszi ***** válasza:
szakembert-bocsi*.
2014. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakember azt mondja erre hogy ne szőrteleníts. Nekem legalábbis mindig ezt mondják. Igazuk is van mondjuk.


De elvileg ha minden nap dörzsölővel átdörzsölöd és megfelelően hidratált a bőröd akkor nem nőhet be a szőr.

2014. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!