Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti melyik (férfi) karórát...

Ti melyik (férfi) karórát választanátok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak jobbak is de ezen kettő közül tudok választani és érdekelne más mit gondol főleg aki ért hozzá.

[link]


[link]


Az első automata óra.

A Rolex pedig természetesen replika és quartz.


Tapasztalatok egyéb?



2014. aug. 4. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
a replika nekem jobban tetszik, de nem venném meg. Kivéve akkor, ha adnak rá garanciát
2014. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 The answer ***** válasza:

Nem replika, hanem ócska hamisítvány az a Rolex feliratú valami. Ne akarj többnek látszani, mint ami vagy, ezt jó tanácsként mondom. Mi értelme lenne? Ott az a másik, az nem egy nagy ismert névnek a hulladék másolata, hanem (ha nem is egy minőségi dolog), de mégis csak egy egyedi, ami nem akar többnek tűnni, mint ami valójában. Az elsővel nem égsz le sehol, mert látszik, felvállalod, hogy ennyit tudsz órára szánni, ami rendben is van. Ellenben a hamisítvánnyal leégeted önmagad, a fent leírt okok miatt. A Rolexnek még csak hasonló modellje sincs, tehát én is azonnal kiszúrnám, és megvetném, lenézném, aki ilyennel próbál "villantani".

Mindazonáltal a Te döntésed, a Te pénzed, a Te renoméd.

2014. aug. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 parasztsuttyó válasza:
0%

szerintem mindkettő ocsmány de ha mndenképp órát akarsz akkor válaszd ezt:

[link]

2014. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!