Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri belevágni műkörmös,...

Megéri belevágni műkörmös, pedikűrös manikűrös vállalkozásba?

Figyelt kérdés
Veszprémben vagy környékén tud valaki kiadó műkörmös helyet szépségszalonban?
2010. jan. 12. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
TUTI hogy megéri. A lepattant csajok akik neki fogtak azok mint jól viszik most.
2010. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem komolyan érdekel ez a szakma, szeretnek szépet alkotni vele, és fejlődni benne. Egyébként én speciel nem vagyok lepattant, félév múlva diplomázom egy egyetemen, de közben ezt is elvégeztem, mert érdekel és tetszik. Köszi a biztatást! :D
2010. jan. 13. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, bunkó, mondjuk nem mintha nem lenne sok műkörmös is az itt...

Szerintem egyenlőre még ne vágj bele, havi 50-et legalább fel kell adnod, és akkor még az asztalt is fizetni + az anyag... menj el valahova dolgozni, ott tökéletesíted magadat szerzel pár állandó vendéget és akkor fogj bele :) van benne lehetőség de én nem kockáztatnék bevallom, előbb én is inkább szaloban mint alkalmazott, aztán majd ha tényleg úgy megy akkor mehet a vállalkozó dolog :) de amúgy pénz szerintem inkább a pediben meg a műákörömben van a manikűr annyira nem jövedelmező az ára miatt

2010. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!