Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben ti mit...

Ebben a helyzetben ti mit javasolnátok? Lehetséges lenne a nagyobb mell, szebb alak?

Figyelt kérdés

Hamarosan 17 éves leszek(pár hét). Lány vagyok. 170cm körül(inkább ezt mondom, mert tavaly szeptemberben voltam 170, és azóta még azt hiszem nőttem egy kicsit). 62-63 kg vagyok tartósan. (Ezt egy jó nehéz időszak előzte meg, lefogytam majdnem 20kg-ot. Nem egy hónap alatt!!) Sajnos a combomon ott maradtak a megmásíthatatlan jelek, a striák, sehogyan sem tudom eltűntetni, pedig még formásodnom kell, tehát várhatóan csak szaporodni fognak... Nem a kilók érdekelnek igazán, láttam már 80kg-os szuper jól kinéző csajt, meg ott voltam én, ugyan ennyivel, kb 6-7cm-rel alacsonyabban, szinte nulla izommal(na ez megváltozott szerencsére :) ). Viszont szeretném tónusosabbá tenni az izmaim, ezen dolgozom, de tippeket szívesen elfogadok(most futok, kocogok, erősítő edzéseket, torna videókat csinálok, és szeptembertől jön újra a rendes edzés :) ). Viszont ami zavar, az a mellem. Eddig teljesen meg voltam vele elégedve, szépnek találtam, szerintem az az egyetlen részem, aminek a szépségét nem tudta elvenni a fogyás... Csak sajnos, felhívták a figyelmemet rá, hogy mennyivel kisebb lett. Ezen elgondolkoztam: régen 90C voltam, most 80C vagyok, de az úszás miatt már nem zsír, hanem kb csak izom!... Ez nekem elég kínos, mert bár szépek, de valóban túl kicsik, ma kipróbáltam a futást melltartó nélkül: nem is éreztem a melleim, olyan feszesen vannak a helyükön, mintha melltartóm lenne, és egyáltalán nincs súlyuk; kicsik. A combom viszont a guggolástól, futástól, úszástól stb. nagyon vastag, izmos, de vastag. Nem illik hozzá a kis mellem(lehet, hülyén fogalmaztam). Mit tehetnék, hogy újra nagy melleim legyenek, olyan igaziak, nagyok, szépek?

u.i.: remélem nem csak leb***ást kapok a kérdésre.

A válaszokat előre is köszi! :)



2014. aug. 11. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a c jelenti a kosárméretet? Az előtte lévő szám csak a mellkasod kerületét jelzi szerintem, szóval nem hiszem hogy kisebb lenne a melled
2014. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam, hogy a betűk az alakot, vagy mit, jelentik, a számok a méretet, de lehet, hogy hülyeség. Nem tudom.

Azt viszont igen, hogy komolyan kisebb a mellem, kevesebb, mint a felére ment össze. :(

2014. aug. 11. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jó méretet hordasz?

Ha eddig 90C voltál, most meg 80C, akkor a kosárméret szinte ugyanaz, csak a hátad lett 10cm-rel keskenyebb, azaz a melled hangsúlyosabb kéne, hogy legyen.

Mennyi a mellbőséged cm-ben?

2014. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is azt néztem.. ha maradt a C kosár, akkor a melled nem ment össze.. most mi van? :D de gondolom B-s lett, csak rosszat hordasz, vagy a számozás rossz... mérd le centivel!

és valószínűleg nincs rendes önbizalmad, különben eszedbe nem jutna a cicid méretén nyafogni, főleg mikor irtó jó popsid van.

2014. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

"Én úgy tudtam, hogy a betűk az alakot, vagy mit, jelentik, a számok a méretet"

anyám, és ő egy lány!

2014. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!