Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Győrben vagy Budapesten szebb...

Győrben vagy Budapesten szebb az adventi (karácsonyi) vásár? Melyik látványosabb, nagyobb? Melyikre érdemes elmenni? Vélemények, tapasztalatok, árak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 13:27
 1/9 anonim válasza:
Győrben nem olyan nagy, viszont a hangulat nagyon jó :) Forró bor, forrócsoki.. fények:-) Az árak pedig teljesen normálisak.
2013. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kameko-san ***** válasza:
Én Győr közelében lakok, ezért talán elfogult vagyok, de nekem a győri (micsoda meglepetés :D) jobban tetszik. Valahogy hangulatosabb. :) De ez persze csak személyes vélemény.
2013. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A Debreceni a legjobb!!
2013. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy elfogult vagyok mert én is győri vagyok. Győrben nem olyan nagy a karácsonyi vásár mint Budapesten de sokkal meghittebb, jobb a hangulat. Ilyenkor a város gyönyörű, a fények a régi stílusú épületekhez nagyon illenek. Ha viszont nagy tömeget, nyüzsgést szeretnél akkor a pestit ajánlom. A győri hangulatosabb, családiasabb

15L

2013. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy a pesti nagyobb, és lehet szebb is, de én is (győri lévén) a győrit ajánlom. A hangulat tényleg nagyon jó, és az árak sincsenek az egekben. De tudod mit? Látogasd meg mindkettőt! :)
2013. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz, köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 21. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a budapesti a nagyobb. Szerintem nagyon szép a pesti vásár. Voltam már Győrben is, az is tetszett, de nekem a székesfehérvári még jobban bejött.
2016. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszadó vagyok. Nem tudom, hol laksz, de ha a főváros környékén, a fehérvári is nagyon jó döntés, mivel nagyon szép, ráadásul ott van a szomszédban. Mi Érdről látogattunk a fehérvári vásárba, tavaly már harmadik éve.
2016. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ilyen k***a régi ez a kérdés? :DD
2016. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!