Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyszerűen gyűlölök a tükörbe...

Egyszerűen gyűlölök a tükörbe nézni! Miért nem lehetek olyan, amilyen szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és gyűlölöm azt, ahogy kinézek.!

Nem arról van szó, hogy csúnya lennék(mert magam is belátom, hogy közöm nincs hozzá), hanem egyszerűen utálom magam.

Kb 155 cm vagyok már lefogytam 44 kg-ra, nincs hasam és mégis egy tehénnek látom magam. De, ami valójában aggaszt az az arcom. Néha látom, hogy szép vagyok, de legtöbbször mikor meglátom magam a tükörben rám jön a zokoghatnék.

És ez azért van mert nem úgy nézek ki, ahogy ki szeretnék. Hiába van telt ajkam, mini pösze orrom nagy szemekkel, nem szeretem mert... nem. Én az ázsiai lányokat találom az ideálnak. Ők olyan gyönyörűek! Én is olyan lapos orrot meg szemet szeretnék, ami nekik van, de tudom, hogy úgyse lesz mert ilyet nem lehet műteni.

Lassan emiatt már félek kimenni az utcára mert attól tartok hogy az emberek kinevetnek a külsőm miatt. Utálok suliba járni is emiatt vagy egyálltalán bármi féle közösségbe menni.

Ezzel lehet valamit kezdni? Normális válaszokat légyszíves!



2014. aug. 14. 17:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Pszichológus.
2014. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
1.-nek igaza van, pszichológus, nincs ebben semmi szégyellni való. :)
2014. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz, mert az agyaddal van a gond. Nem bántásból mondom, tényleg! Testképzavaros vagy és ha nem mész orvoshoz, depressziós leszel (ha még nem vagy az). Ne ilyen tinidepiöngyileszek depresszióra gondolj, mert az csak hiszti, hanem arra, amikor gyógyszereken és nyugtatókon kell élned.


Tény, hogy szépen az ázsiai lányok/nők, de európai fehér lánynak születtél, szóval soha nem leszel olyan, mint ők.

2014. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég ciki 17 évesen még ilyen hülyeségeken rágódni. El kéne magad foglalni értelmes és hasznos dolgokkal, ami mellett nem lenne időd hülyeségeken gondolkodni. Mert azért ez, hogy attól félsz kinevetnek az emberek elég gyerekes... tök átlagos külsőd lehet a leírás alapján, miért nevetne ki bárki is? Nekem vannak kínai, japán, mongol ismerőseim is itt, na őket minden nap éri negatív beszólás Magyarországon... mert itt pont nem az ázsiai a szép, hanem az olyanok mint te.
2014. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!