Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszerűen gyűlölök fürödni/mo...

Egyszerűen gyűlölök fürödni/mosakodni, beteg lennék?

Figyelt kérdés
utálom magam megmosni, és kádba ülni. annyira fárasztó, és ne röhögjön ki senki, mert igaz. ma fogok majd fürödni menni és már majdnem bőgtem, most akkor beteg lennék? van egyáltalán még 1 ilyen ember? jah, és azt is utálom mikor kijövök és tiszta víz vagyok. :( (lány vagyok)
2013. jan. 23. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Különös, mindenesetre... hiszen jó érzés tisztának lenni, hogy selymes az ember bőre, meg illatos... ezek kellemes dolgok. Nem tartom normálisnak ezt az undort. Talán valami furcsa fóbia...hiszen annyiféle van. Nem tudom.
2013. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, én is szeretem ha tiszta vagyok és fürdés után már jó is.. csak közben meg előtte utálom az egészet.. ez most elég hülyén hangzik :)
2013. jan. 23. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg, sőt! A bőrnek van egy természetes védőrétege amit nem szabadna minden nap lesikálni. Én is csak 5 naponta fürdök, közben persze lemosdok ha szükségét érzem. Julia Roberts és Salma Hayek is hasonló példát követ. :)
2014. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!