Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy a...

Mi értelme van annak, hogy a nők/lányok agyon ajnározzák egymást a feltöltött képek alatt, hogy "hűdeszépvagy"?

Figyelt kérdés
Miért jó ez? Pláne olyan esetben, amikor az illető még jó indulattal sem nevezhető szépnek! Mégis 60 hozzászólás van a képe alatt CSAK CSAJOKTÓL, hogy de szép, de dögös, de hűűűű. Valaki magyarázza már ezt el nekem, mert nem értem, pedig én is nőből vagyok!
2014. aug. 17. 15:46
 1/10 anonim válasza:
100%
Igazából nem bíznak meg egymásban és félnek, hogy ha nem nyaliznak a másiknak, akkor az otthagyja őket.
2014. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első kommentjét adom. Meg úgy érzik, ha nyaliznak egymásnak, akkor az adott illető szeretni fogja őket és ezáltal népszerűbbek lesznek. (??) most nem tudom, így van-e, de nekem ez jött le, pedig a korosztályhoz tartozom:D 14L
2014. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Én a legjobb barátnőimet agyon ajnározom, a nővéremet is, a nővérem kölkeit is, stb. mert szépnek látom őket, nem a világ legszebbjei, de azért szépek:) és ők is agyon ajnároznak engem, az ufók, mint mi, ezt hívják támogatásnak:)


27N

2014. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A hazugság nem támogatás.
2014. aug. 17. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért csinálják, hogy utána a másik belikeolja az ő képét cserébe, ő is hasonlóan szépeket írjon neki..., szval a Facebookon népszerűsítsék egymást... Am lány létemre én sem szeretem az ilyesmiket annyira.
2014. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem hihetetlenül nevetséges, mikor egy lány/nő képénél ott van a 728ezer "gyönyörű vagy pusziiii" komment szintén lányoktól/nőltől, de 1 fiú/férfi sem szól hozzá a képhez. Biztos bennem van a hiba, de nekem az a bók, amit egy férfitől kapok, mivel alapvetően a férfiak tetszését szeretném "kivívni".
2014. aug. 17. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
de mi nem hazudunk, épp azt írom, hogy én csodaszépnek látom őket:)
2014. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha egy ronda embert csodaszépnek látsz csak azért, mert ismered, az nagymértékű elfogultság. És egy külső szemlélődő számára nevetséges, ahogy azt írod egy kimondottan ronda embernek, hogy csodaszép. Ez véleményem szerint pusztán unintelligencia.
2014. aug. 17. 20:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én is nagyon szeretek sok embert, de attól még látom, ha van valami hibájuk és nem fogom őket bálványozni, csak azért, mert közel állnak hozzám. Miért kell elveszíteni a realitást, ha olyanról van szó, akit szeretünk? Nem igazán értem...
2014. aug. 17. 20:55
 10/10 anonim válasza:
szerintem nagyon idegesito :')
2015. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!