Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen köröm való...

Szerintetek milyen köröm való gimibe?

Figyelt kérdés
Nagyon szolíd stílusom van, (mármint nem kivágott, és ilyenek, de szerintem jó) de örülök, hogy megnőtt a körmöm, mert eddig folyamatosan rágtam. Szeretem a színeket, de ezen a téren nem vagyok merész. Valaki segítene???

2014. aug. 18. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most mész gimibe vagy már gimis vagy? Az én sulimban nem nézik jó szemmel a rikító körmöket, ezért én inkább valami letisztultabb színt választanék, például a fehérért, átlátszóért, nude rózsaszínért, szürkéért nálunk nem szólnak be. Ezek közül talán a fehér a legfeltűnőbb.
2014. aug. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A feltűnő színeket nálunk sem kedvelték. Maradj a visszafogott natúr vonalon, hétvégén meg kiélheted magad bármilyen színnel. Persze van olyan suli is, ahol bármit lehet, ezt csak te tudhatod. :D A halvány, szolid lakkozás előnye, hogy ha nincs időd újrafesteni, nem annyira rikít messziről is, hogy lepattogott meg igénytelen a lakkod.

Viszont a hosszú köröm nagyon nem praktikus suliban, gondolom nem csak a mi sulinkban volt tesióra olyan kellemes dolgokkal, mint labdajátékok, medicinlabda, sportok? Elég körömgyilkos mindegyik, az meg ciki, mikor tőből visszahajlik és letörik, nem éppen kellemes élmény.

Esetleg egy nagyon rövid francia manikűr jó választás még. Az mindenhez passzol.

2014. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. :) ment a zöld kéz. :)
2014. aug. 19. 07:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen mindegy,nálunk magasról tettek a körmödre.Hozzád valami bézs,halvány rózsaszín,pasztell színeket tudnék elképzelni.
2014. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!