Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha 1 és...

Szerintetek normális, ha 1 és fél óra alatt készülök el reggelente? (Gimibe)

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 20:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem normális, de ezt te is tudod, különben nem tetted volna fel a kérdést. Miért vagy ennyire elfoglalva a külsőddel? Szerinted több leszel attól, hogy egy órát sminkelsz?
2014. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
Nem normális. De te dolgod hogy mire pazarlod el az idődet. Én például 10 perc alatt elkészülök a sminkkel, hajammal, öltözködéssel. Nem értem mit lehet órákig vacakolni egyáltalán.
2014. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Másfél óra azért tényleg túlzás, de én is elég sokáig készülődöm. Nekem háromnegyed kell kb. úgy összesen mindenre reggelizés nélkül. (Azt nem is szoktam.)

De a te dolgod..:)

2014. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én így vagyok reggelente:


7.30: felkelünk

7.45: már megkávéztunk és megmostam a fogamat

8.10: felöltöztem (a ruhánkat vasalni kell, többet is felpróbálgatok, filózunk az időjáráson is mostanában)

8.35: kifestettem magamat

8.50: bíbelődtünk, indulás előtt belépőkártyák és kulcsok keresése a lakásban (megkerülnek)

9.00: még beszaladok a szobába, általában kel a hörcsög, kivesz, simogat, "jaj, nem adtam neki ma még enni", majd visszatesz

9.20: elindulunk végre munkába.:)))


27N, 27F

2014. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
persze, tudom hogy nem normális, de én nekem 15 perc kell a sminkre, 10 perc a hajra, és még stopperral is gyakoroltam xdddd de sosem sikerül megcsinálnom kevesebb időre, és nem is sminkelem magam olyan nem is tudom milyenre csak természetesre :D
2014. aug. 8. 21:11
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 óra kell reggel (munkába):

Zuhanyozás, fogmosás, általában hajmosás is, hajszárítás, öltözés, kávé, sminkelés, ékszer választás, kaja pakolás, futás a buszhoz :)

2014. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok, de igazából én is másfél órát készülök minden reggel. Mondjuk nem szó szerint. :) Fél hétre van állítva az ébresztőm, de 1-2x mindig elnyomom, szóval 45 körül kelek. Akkor fogmosás, aztán reggeli. És itt szoktam elcsúszni az idővel, mert én mindig borzasztó lassan eszek... Másrészt meg szeretem szépre csinálni a kajámat, szóval az legalább 10 perc. Berakom a kontaktlencsémet, aztán egy olyan 8-10 perces smink, na nem mintha annyira extra dolgot csinálnék, csak korrektor, pirosító, szemceruza, spirál, meg némi szemöldök ceruza, de természetesnek hat. De én abban is lassú vagyok. Olyan 15 körül felöltözöm, amit egy hosszú gondolkodási folyamat előz meg. :) 25 körül térek rá a haj kérdésre, azt mondjuk 2-3 perc alatt megcsinálom, persze ha még maradt időm mert sokszor csúszok. És ezután elkezdek fel-alá rohangálni és összeszedni a tegnap szétszórt cuccaimat. (kulcs, mobil, könyvek, számológép, menzás kártya, víz, valami kaja, többnyire bedobok egy almát, mert másra nincs időm) Aztán cipőt kell keresnem, meg kabátot(ha olyan az idő), eközben 3-szor elveszítem kulcsomat, borzasztó szétszórt vagyok. Tehát örülök ha elindulok 8 előtt 10 perccel, és minden áldott reggel lélekszakadva rohanok be a suliba. :D

Bocsi a kisregényért, csak érzékeltetem, hogy nem vagy egyedül. :)

2014. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
köszi, hogy ezt leirtad :D
2014. aug. 8. 23:04
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális. Nekem elég félóra, pedig reggelizek is.
2014. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
És háromnegyed óra már jó lenne?
2014. aug. 9. 08:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!