Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen 16/L akinek még az AA-s melltartó is nagy?

Figyelt kérdés
Komolyan már sírhatnékom van magamtól. És nem elég, hogy semmi mellem nincs még a seggem is tök lapos. Teljesen úgy nézek ki mint egy deszka. A vállam meg széles. De combom van az nem vékony, ezért nem értem miért nincs seggem. A családban a női rokonoknak B-C-D mellük van, és ebben a korban már volt nekik (anyumnak is) és kb. 16 éves korukra már kinőtt a mellük. Akkor nekem már ezek szerint nem is fog nőni :( eddig se ezután se :( teljesen el vagyok keseredve. Amikor meg mondtam, hogy majd megplasztikáztatom, akkor meg mondták, hogy minek, nem éri meg, és ha rosszul sikerül? Ja, persze, könnyű beszélni, nekik nincs miért aggódniuk. De azért unokát szeretnének, na jó de hogy? Messze elkerül az össze fiú, és ha le kéne vetkőznöm a pasim előtt az is biztos otthagyna nem is keresne többé. És az 5.ikes unokatesómnak (lány) is már A kosár kell. Én meg úgy nézek ki, mint egy alsós kislány. Miért lettem ennyire selejt? Minden női rokonom szebb csak én nézek ki ennyire szánalmasan. Legszívesebben elásnám magam :( Ki sincs kedvem menni a házból, ne lásson senki. Annyira el vagyok keseredve :( minden barátnőmnek már van melle, még akinek nem is olyan nagy, de már nekik is van. Nekem meg semmi se elől se hátul :( :( :(
2014. aug. 19. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nanana, fel a fejjel! :) Ha ez megnyugtat, 16 vagyok és nem tudom nyakpént nélkül hordani az A kosaras bikinifelsőm, mert az is nagy, kisebb meg nem volt. A családban nálunk is általában nagyobb kosarak vannak, de hát nem sikerült elörökölnöm, ez van. Néha zavar, de amikor futok szinte hálás vagyok, mert semmit nem érzek, nem pattog, mint ahogy sok barátnőm panaszolta.

Meg egyébként is, vannak fontosabb dolgok az életben, erre rá kellett jönnöm. Azt kell kihangsúlyoznom amim van (széles csípő, vékony derék), neked ebben az sesetben a karcsúságod kell, nem feszülős ruhákkal, amiket más nem engedhet meg magának.


Meg hadd szögezzem le, a mell 21-22 éves korig nő. Lehet a tied még nem kapott észhez, megesik az ilyen. De ha nem nő is, el kell fogadnod magad. Nehéz, de sokkal boldogabb leszel. Ha egy fiú beléd szeret, az nem a melled miatt lesz. Akibe a melle miatt "szeretnek bele" az nem lesz egy tartós kapcsolat... Egyébként is, láttam már alternatív modelleket pici cicivel akikre mégis azt mondtam, hogy Nofene :D


Nem vagy selejt, nem vagy csúnya, csak ilyen alkatod van. Ha megtanulod elfogadni, akkor szebbnek fogod látni magad és koncentrálhatsz arra, hogy a legtöbbet hozd ki magadból.


Tipp: A popsidat formálhatod guggolásokkal, de ne ess túlzásba :)

Remélem picit feldobtalak.

2014. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban elkerülnek majd a pasik ha ekkora baromságokon nyavalyogsz és minden apróságon fennakadsz. Mert ez a gáz, nem az hogy kicsi a melled. Sokaknak pont az ilyen tetszik. Na meg nem ettől lesz szép egy nő, az értelmes pasik az összhatást nézik, meg a belsőt. Az a legfontosabb. Persze ha te egy felszínes menőcsávót akarsz majd magadnak az lehet hogy a mellméretedet fogja nézni...

Mellesleg 21 éves korodig fejlődésben vagy még.

2014. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

16 éves vagy?még sokat fogsz fejlődni - hízni,és formásabb leszel,ha odafigyelsz magadra.

egy párkapcsolat pedig nem mellméret függvénye.hiába nagymellű,nagyseggű,darázsderekú cicabab valaki,ha ész nincs,max egy északára kell a pasiknak.

L23

2014. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
cicababa*éjszakára*
2014. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat tudnád hány embernek van ugyan ilyen ,problémája '.:) nekem is baromi kicsi a mellem, de szerencsére van önbizalmam. Kit erdekel hogy mekkora a mellem? Egy fiút a belső értékeimmel szeretnék lenyűgözni, nem a mellmeretemmel. Ha kicsi, hat kicsi. Ha minden nap sirnek miatta se lenne nagyobb. Ja, és legalább elkerülnek a barom perverz Fiúk, akiket csak a nagy mellem erdekelne. Esetleg annyit tudsz csinálni, hogy ha hosszú hajad van akkor azt kiengedve hordod, es eltakarod vele a melled. Én pl Elkezdtem futni hogy szép lábaim legyenek (meg elvezemi is a futást) igy azokat ki tudom hangsúlyozni, és máris van rajtam valami sexi. :)
2014. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez miért olyan nagy baj? most ezen mi múlik, de komolyan? gyúrj fenékre akkor! az úgysem genetikán múlik :)
2014. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!