Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az A-kosaras melltartó is...

Az A-kosaras melltartó is nagy rám! Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?!

Figyelt kérdés
20/L :(
2011. jún. 13. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

rám is nagy egy picit... mmint tudom hordani, de jobban is ki lehetne tölteni.... de nem baj, már hozzászoktam, jó ez így :)))


17/L (75/A)

2011. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Akkor vegyél AA kosarasat. Csak nehezebb szerezni.

Egyes melltartókba lehet szivacsbetéteket is tenni. Tegyél bele egy helyett többet.

Lehet venni melltartóba tehető vagy felragasztható szilikon mellnövelő párnákat is.

De az egyetlen igazi megoldás a műtét.

2011. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Hát igazából a "csalást" (plasztikai műtét, szivacsok) nem igazán szeretem, végülis nem is tanácsokat akartam kérni, csak érdekelt, hogy vannak-e sorstársaim, és ők hogyan állnak a dologhoz, meg ilyesmi :D


Az AA-kosarassal meg a gáz, hogy tutira nincs 80/AA-s :S

2011. jún. 13. 14:29
 4/14 skarma ***** válasza:

Én épp ezért nem is hordok melltartót, csak egy kis topot a póló alatt. De ez engem abszolút nem zavar :)


18/L

2011. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Habár még csak 16 vagyok, nem hiszem hogy fognak még nőni, mert anyukámnak is nagyon pici. Ilyet örököltem :/ Viszont a top nekem is jó, mert ha jól választasz, sokkal kényelmesebb mint a melltartó (:
2011. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, topot hordok én is :) Köszi szépen :)))
2011. jún. 13. 14:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ne gondold magad szerencsétlennek. nekem 80E kosár kell és én gondolom magam szerencsétlennek. persze mindig az kell ami nincs, de inkább fogadd el magad. hidd el, az általános nézettel ellentétben nem minden pasi bukik a nagy mellekre. van akinek a fenék fontos, van akinek a mell. ismerek jó pár férfit, aki imádja a barátnője pici melleit. de tényleg. a nagy mellel meg csak gond van, az enyém például már most is lóg egy kicsit, rá se merek gondolni mi lesz később, egyből cserélnék egy kis mellű lánnyal. úgyhogy nem vagy szerencsétlen, úgy szép, ahogy vagy. :)
2011. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) Amúgy annyira nekem se szokott gondom lenni vele, csak most, ahogy nyárra vásárolnék felsőket, olyan... szánalmasan állnak rajtam :S Hogy ilyen lapos a dekoltázsom... Mert akkor állnának jól ezek a cuccok, ha lenne ott két "domb" meg egy függőleges "vonal" :D:D:D
2011. jún. 13. 15:00
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, sajna én is pont így vagyok. mondjuk én 70A-sat hordok xD mert ez mellé elég vékonyka vagyok (főleg felül) és a 75A bő rám. talán majd később, ha lesz pénzem megműttetem, de sajnos ez van :/ ha simán a mellbőségem mérem akkor 78 cm xD :(
2011. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja és 18/l
2011. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!