Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gimisek! Hol (milyen márkában)...

Gimisek! Hol (milyen márkában) lehet kapni nem túl sportos táskákat? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
Nekem az előző táskám már tönkrement, ezért kell vennem egy újat. Nem a márkája a lényeg, de szeretném, hogy ezt a 3 évet kibírja ezért gondolom jobb többet költeni rá. Nem szeretem a túl sportos, feliratos dolgokat, valami egyszerűbbet szeretnék, ami azért lányos is.
2014. aug. 20. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányosabbat? Hú,ezzel az a baj,hogy pl. a Nike,vagy az Adidas,ami minőségi cuccokat árul,az drága.Próbáltad már a H&M-et? Vagy kínaikban a drágább táskák általában jobb minőségűek szoktak lenni.
2014. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam mostanában a H&M-ben, kicsit messze van tőlünk, de megnézem. Kínaiban néztem már, de ott csak nagyon csicsás táskákkal találkoztam. Az előző táskám adidas volt, már több éve vettük, nem tudom, hogy most mennyibe kerülnek az adidas, nike cuccok, bár ötletem van.... Nem akarok rá túl sokat költeni mert ez azért mégiscsak egy táska. A suliban akármennire vigyázok rá koszos lesz, rátaposnak, rálépnek, előbb-utóbb tönkre fog menni, csak a padlón tudjuk őket tárolni az osztályban mert nincs erre szekrényünk.
2014. aug. 20. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
New Yorker esetleg?
2014. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ott is meg fogom nézni!:)
2014. aug. 22. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!