Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti hogyan szoktato...

Lányok/nők! Ti hogyan szoktatok szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Odalent és hónaljra gondolok. Mivel nekem ezeken a helyeken, de főként odalent elszíneződött a bőröm és olyan is marad akármit csinálok vele. Mit tudok ez ellen tenni? Nektek mi vált be?

2014. aug. 21. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a részeket borotválom. Semmi gondom vele, a bőröm sem színeződött el, nem is értem... a borotva nem csinál ilyet. Nem csak a bőr alatti szőrök miatt látod másnak?
2014. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
villanyberetva
2014. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem amiatt látom olyannak. Fogalmam sincs, hogy miért van ez így nálam...
2014. aug. 21. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Én borotválom mindkettőt. A hónaljam, akkor is sötétebb, feketés marad, ha frissen van borotválva, ennek az az oka, amit már előttem is írtak, a szőr továbbra is látszik. Gondolom ezt gyantával vagy epilátorral ki lehetne küszöbölni, de én nem bírom ki a fájdalmat, úgyhogy így hagyom. Odalent nekem is sötétebb maga a bőr, ilyen barnásabb vagy nem tudom. Ha erre gondolsz, akkor nem tudsz vele csinálni semmit mert ez a bőröd színe, ennek nincs köze a szőrtelenítéshez. A pigmentek miatt van, ott gyakori, hónaljról még nem hallottam, de gondolom ott is előfordulhat.
2014. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a hónaljamon valószínű, hogy a szőrt látom. Köszönöm szépen a válaszod.
2014. aug. 21. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!