Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell ápolni a fülpierci...

Hogyan kell ápolni a fülpiercinget?

Figyelt kérdés
Ma lövettem porcba felülre pct és vettem is hozzá betadine krémet, de nem igazán értem, hogyan kellene bekenni, ha nem lehet mozgatni, meg az fáj is.

2014. aug. 21. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Most nem támadni szeretnélek, de fülpiercinget SOHA nem lövetünk, hanem szúratunk!!!

Nekem is van fülpiercingem és nekem a folyékony Betadine oldatot ajánlották. Úgy a legegyszerűbb, ha fülpiszkáló végére csepegtetsz egy pár cseppet, egy kicsit lemosodot róla (ezt azért, hogy ne a tömény oldattal kezeld a füled), áttörölgeted a kezelni kívánt területet, majd vizes fülpiszkálóval letörlöd és kész is. Remélem viszonylag érthető. Ezt a rituálét napi 3-4 alkalommal érdemes elvégezni, amíg meg nem gyógyul. Nekem egy idő után ilyen kis hólyagocska is megjelent rajta, akkor Tetran kenőccsel kezeltem és nagyon szép lett.


Sok sikert kívánok!

2014. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!