Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Úgy élek mint egy Barbie baba?

Úgy élek mint egy Barbie baba?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és imádom Barbiet és szeretném, ha olyan lenne az életem mint az övé és szerintem nagyon is hasonló az életünk. Eléggé szép lány vagyok hosszú szőkés hajam van természetes nem festett nagy zöld szemeim babaarcom hibátlan bőröm szép vékony alakom:$:) Szóval kinézetre hasonlítunk "Ken" is megvan hozzá a barátommal majdnem 1 éve vagyunk együtt és imád és nagyon helyes:)) Gazdagok a szüleim szóval mindent megkapok a szobám ilyen rózsaszínes lilás és kis kristályos olyan mint Barbié. Szoktam sminkelni kicsit rózsaszínesre és mindig rózsaszín szájfényt használok de nem igazán szoktam azért rengeteg sminket feltenni. Kis csinin öltözködöm npiesen hát igen olyan Babrie-san. Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan hasonlíthatna az életem még jobban Barbieéra és hogy erről mi a véleményetek? A személyiségem kedves vagyok odafigyelek másokra szóval ilyen is angyali;3

2014. aug. 21. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

te egy ritka idióta ember vagy..............

"jaj én vagyok a magyar Barbie" hányinger vagy.

Azt hiszed, hogy ha úgy nézel ki és olyan életet élsz menő vagy, ritka szánalaom, hogy valaki erre hajt......

Én meg Megan Fox-ra hasonlítok azt mondják, most akkor én is úgy akarok élni.

2014. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%

Megan Fox legalább szexi.


Kérdező: Légy állatorvos, rocksztár, balerina, tanár és gyerekorvos.

2014. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát ezen már vagy 10 perce szakadooook :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Megkeresem a pszichológusom email címét. Szükségem lesz rá.
2014. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi közvetlenül karácsony előtt jön rá, hogy még semmit sem vett a gyerekének. Elrohan a legközelebbi játékboltba, és megkérdi az eladót: - Mondja, mennyibe kerül az a Barbie-baba, ami a kirakatban van?

- Ott van több is. A "Tornázó Barbie" 20 dollár, a "Vásárló Barbie" és a "Strandoló Barbie" szintén 20 dollár, míg az "Elvált Barbie" 300 dollárba kerül.

A férfi meghökken

- Miért kerül ilyen sokba az elvált Barbie?

- Mert az "Elvált Barbie"-hoz tartozik még Ken háza, autója és motorcsónakja is.

2014. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Barbielány válasza:
Szióka! :) Én teljesen ugyanez vagyok csak kék szemmel :) 13 éves vagyok és imádom Barbie-t és nagyon-nagyon hasonlítok rá :) Csodállak <3
2014. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem volt jobb elfoglaltságod? :DDDD Annyira átlátszó ez a sztori.Fogadok egy 13 éves lány vagy barna hajjal,pasi nélkül.:D Csak ilyen életet szeretnél és eljátszottál itt a gondolattal.Nem erre való a gy.k oldal.
2014. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!