Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm, pont úgy...

Van egy ismerősöm, pont úgy néz ki mint egy Barbie baba, és nagyon okos, intelligens, mindenről lehet vele beszélgetni. Sajnos nem én vagyok az! Az olyan lányokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

azt hogy biztos jófej csaj:) ha már lehet vele normálisan beszélgetni,és ha esetleg lehet vele poénkodni akkor mégjobb

20/L

ui::jaj ne legyél irigy te csak magadat add ,nem kell másokra hasonlítanod,ennyire ne méregesd magadat.

2010. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet. Szőke a haja, és olyan kis cicás. Na persze nem qurvás!! Vannak állatai, imádja őket. Egyetemre járt, és több nyelven is tud.
2010. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok irigy, én sem nézek ki rosszul, elhiheted ;)
2010. jún. 25. 08:54
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor miért bánod hogy nem te vagy az?

a belső tulajdonságai miatt?

2010. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerném, csak látnám az utcán, biztosan azt gondolnám, hogy már megint egy buta barbie-utánzat. Ha ismerném, akkor természetesen jó véleménnyel lennék róla:)
2010. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért írtam róla, mert tudom milyenek itt az emberek és ha magamról írom, hogy úgy nézek ki akár egy barbie, okos vagyok, intelligens és jó beszélgetőpartner, mindenki rám támadt volna. :)

Amúgy tényleg létezik ez az ismerősöm, csak az ő haja fekete. De van sötét hajú barbie baba is. :)

2010. jún. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!