Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy néz ki ez a...

Szerintetek hogy néz ki ez a köröm? Állitolag iskolája van de tuti hogy nem!

Figyelt kérdés

[link]


szerintem ronda!

És 3500 ft


2014. aug. 22. 21:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

hát én tudok olyan aki 2550 ért dolgozik , de ő csak télleg anyag árt kér, mert neki hobby

de gyönyörűen dolgozik!

Több mint 1éve körmözik ez a csaj

1év alatt , ilyen körmöt csinálni... hát...

2014. aug. 23. 16:27
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
úgy csinálsz mintha tökéletes lennél. valószínű nem magától csinálta hanem te mondtad milyen legyen. te magyaráztad bénán a dolgokat, biztos nem értette. amúgy is miért nem mondtad meg ott hogy nem tetszik csináljon mást, ne itt gyakorin legyen nagy a szád és mocskold azt aki dolgozott a körmeiddel, akárhogy is de dolgozott. ki nem állhatom az ilyen névtelen nagyszájúakat, akik nem mondják mások szemébe a dolgokat, hanem a neten névtelenül pofáznak és lenézik más munkáját. ha nem tetszik menj csináltad meg máshol és ne itt panaszkodj , mert ettől nem leszel menőbb!!
2014. aug. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

bocs ! honnan veszed nem mondtam a szemébe?


másik nem nekem csinálta!


3ik , ha valamit nem tudsz , nem kéne ekkora szádnak lennie!

2014. aug. 25. 10:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Óccsóé' mit vársz? Most komolyan. A szép körömért fizetni kell.
2014. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!