Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 177 centihez hány...

Szerintetek 177 centihez hány kiló a megfelelő?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 14 éves

2014. aug. 29. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 170-hez vagyok 51 és már így is nagyon vékony vagyok. Hát olyan 53 kg az ideális., de ez függ attól is, hogy mennyi izom van rajtad stb. stb.

14/L Egyébként hány kiló vagy?

2014. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez a kalkulátor szerintem nagyon pontosan számol!

én már 36 vagyok, megnéztem most, és hogy korábbra mennyit írt, és tényleg igaz. mert hogy az életkor is számít, nem csak a magasság... meg persze az izomzat és a csontozat is, de nőknél szerintem ez az izomtömeg és csonttömeg annyira nem fontos, mint mondjuk egy férfinél. gondolom,nem vagy testépítő :)


[link]

2014. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60kg körül.
2014. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
63 kg vagyok.... A kalkulator szerint amit most linkeltetek nekem 57 lenne a jó :s
2014. aug. 29. 13:16
 5/9 A kérdező kommentje:
De a táblazat szerint 65 kg körül o.O
2014. aug. 29. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezért nem érnek SZ**RT SEM ezek a klakulátorok.

Nézz a tükörbe könyörgöm. Ha sportos vagy és nem elhízott akkor annyi kiló a megfelelő amennyi vagy..


És az izom súlya nőknél is nagyon számít..


Szerinted ha egy nő 177 cm és 60 kiló de izomtalan,csoffadt és hurkáés az ideális? És ha ugyanaennyihez 65 de sportos,formás,kerek popsival és lapos hassal az rossz?

2014. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

177 centihez 60kg teljesen ideális, akkor még nem zörögnek a csontjaid.

Én 170 centihez vagyok 64 kiló és egyáltalán nem érzem magam husinak vagy bármi másnak.

2014. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 63 tökéletes hozzá, azt mondják a magasságod -90 a "megfelelő" de ezek a kalkulátorok mind mást mondanak, nem szabad ezekre alapozni. Egy, hogy az izom nehezebb, mint a zsír és kettő, hogy teljesen máshogy oszlik el két különböző emberen a "felesleg" ami egyébként hasznos, egészséges mértékeken belül.

Én 170 centihez vagyok 67 és még ez is elmegy, 13 kilóval több is voltam már. 63 körül szeretnék lenni, menni is fog :)

Te meg ne izgulj, ha a tükörbe nézel és vékonyabb/teltebb szeretnél lenni, ahhoz képest egyél, sportolj, de ne vidd túlzásba.

2014. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kb. 60. A 63 szerintem pont jó!
2014. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!