Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kilo fogyást milyen étrendd...

10 kilo fogyást milyen étrenddel tudok megvalositani? és mozgásbol az aerob megfelelő? Futás, biciklizés, aeorbik.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 20:37
 1/1 anonim válasza:

Szerintem a leghatásosabb ,amit magad állítasz össze! ez azért igaz ,mert te magad ismered a szervezeted és képes vagy rá,hogy elérd a célod.Én most fogytatm8 kg ,mert először is elszántam magam majd készítettem egy listát,hogy mit fogyasztok milyen időközönként hányszor egy nap és mennyit.Mondjuk én szeretem a zöldségeket,halakat és a gyümit.

Próbáld meg változatosan összeállítani és sokszor keveset. pl.egyél 3-4 falatot óránként és mindig igyál legalább 1,5 deci vizet utána.ne terheld a gyomrod és összefog szűkülni ,ha édességre vágysz gyümisali fahéjjal,gyömbérrel .szerintem minden ember más és más ezért te tudsz a legtöbbet a szokásaidról.Fontos,hogy kenyeret csak nagyon barna és magos de ez napi 2x 0.5 centi csak mértékkel ha szeretnél enni,ha tudod minden húst párolva és csak zöldség köret nincs rizs és krumpli /együtt sem és külön sem/

reggel egyél fehérjét keveset tízórai legyen gyümölcs ebéd párolt hús kevés zöldség köret ötórai a szeletke sajt e keksszel vacsi lehet mint az ebéd ,de 6 óra után már nem kell enni. 1-2 nap után nem is kívánod vagy igyál házilag facsar ,centrifugázott répa,narancs alma lét kevés rostjával.

Remélem segítettem ! Sok siker Ági

2014. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!