Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 évesnek? (kérdés túl...

14 évesnek? (kérdés túl rövid, magyarázat túl hosszú)

Figyelt kérdés

Szerintetek az ilyen stílusó táska jó 8.dik osztályba ?

[link]

( 3 . táskára gondolok, ilyesmi az alakja csak az enyém az szürke színű)



2014. aug. 29. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
en mar tenyleg azon gondolkozok, hogy en vagyok annyira streber hogy sulis hatizsakot hordok suliba. most megyek enis 8ba de nem vinnek ilyen taskat!
2014. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mi a gond vele?
2014. aug. 29. 15:39
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem ajánlanám. Ez egy egyszerű női táska, nem pedig iskolába járós. Pár évet még várj az ilyenekkel.
2014. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Egyáltalán nem... a mi sulinkban (középiskola) is csak a divatk*rv*k hordanak ilyet...
2014. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ez olyan divatkvás?
2014. aug. 29. 15:47
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

Első: Hasonlóképp érzek én is.O.o


Nem, nem jó sehanyadik osztályba. Ronda(bár ez csak az én véleményem) de amiért nem ajánlott, az az hogy divatku*vának néznek majd és emellett a kezed is iszonyatosan meg fog fájdulni.

2014. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Csatlakozok, már lassan gáz lesz az iskolatáska. Én se sportos hátizsákot hordok, de érdekes módon be tudtam szerezni egy elegáns hátitatyót. Na mindegy.


Ez egy divattáska. Ha eelférsz benne és nem szakad le a vállad, akkor tőlem hordjad, de én biztos nem járnék ezzel iskolába.

2014. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

Iskolába nem kézitáskával kell járni, hanem sulitáskával, de mindegy...

Csak a divatmacák hordanak ilyen táskákat suliba, aztán majd csodálkoznak, ha fáj a kezük/válluk/hátuk és gerincferdülésük lesz.

Basszus, fiatal vagyok én is, de még gimibe sem mászkált nálunk senki ilyen sz.rokkal.

2014. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha tetszik, és elférsz benne, hordjad. Bár én általánosba nem jártam ilyenekel, de gimibe már igen. És nem lett gerincferdülésem és nem vagyok divat k.va, egy táskától még nem leszel az, bár itt gyiken mindenki k.va minden butaságért le k.váznak. DE mondom, ha sok könyved van akkor ez nem lesz jó. Én azért hordok ilyet gimibe mert van, hogy nagyon kevés könyvet/vagy csak füzetet kell vinnünk, de nekem is van e-mellé egy rendes nike táskám amibe minden belefér. Tehát én felváltva hordom, de 8.-ba szerintem nektek még több könyv kell. Én is csak 11.-től hordok ilyen táskát. Viszont azt eléggé túlzásnak tartom hogy e-miatt le k.váztok valakit. Mert már unalmas, hogy felnézek erre a nyomorult oldalra és a k.va szót látom mindenhol, meg a tini r.b.anc/pi-cs.a szavakat...
2014. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

az egyik osztalytarsam ikyenbe viszi a cuccait es az a helyzet hogy mindenki k.r.anak latja, es tenyleg csak magadnak tennel' rosszat' mivel elegge kenyelmetlen. en valojaban most is egy budmilos taskat vettem, ami nekem tetszett, es ha csak azert akarsz ilyen taskat hogy meno legyel, akkor inkabb ne! nem a taska teszi az embert!

es meg gimiben is sokan hordanak hatizsakot. szinte majdnem mindenki. nezz korul szerintem,hatha talalsz valami kenyelmesebb taskat ;)

2014. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!