Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ki szokott női blogoka...

Lányok! Ki szokott női blogokat olvasni, általában mi érdekel elsősorban?

Figyelt kérdés

Készítek egy 20 év (+-5 év) alatti lányoknak/nőknek szóló blogot és az érdekelne, hogy ti mit olvastok szívesen egy ilyen oldalon?

Nem csak a szépségápolásról szólna a blog.


2014. aug. 30. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
engem elsősorban a divattal, és a szépségápolással kapcsolatos blogok érdekelnek. számomra az is fontos, hogy a személyes tapasztalatait is bemutassa a blogger, képeket, és outfiteket is posztoljon. az is fontos, hogy a blog letisztult és szép legyen.
2014. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. :)
2014. aug. 30. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Divat és smink tippek. Például egy ruhadarabot hány féle képpen lehet hordani, hajviselési ötletek, outfitek, tapasztalatok. Lehet szó könyvekről is, azt is szívesen olvasom. Lehet akár filkeitika is. Aztán ha megosztasz néhány finom, egyszerű receptet is.(képekkel) Akár tanácsok is lehetnek diétáról, sportról.

Én ilyeneket olvasok szívesen.

2014. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*filmkritika
2014. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. :)


ha tudsz angolul, akkor itt írnak pár tippet: [link]

[link]

2014. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as pontosan ilyeneket tervezek:)


1.: köszönöm^^

2014. aug. 30. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van már néhány bejegyzésed, elküldheted a blogot :)
2014. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is outfitekre vagyok mostanában rákattanva.
2014. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!