Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor hazaérkeztek otthoni...

Mikor hazaérkeztek otthoni ruhába bújtok, vagy rögtön a pizsit veszitek fel? miből áll az otthoni ruhátok? elsősorban lányok válaszát várom

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hat altalaban 30-40 percig vacakolok,mert lusta vagyok levenni a farmerom:D

Ha vegre raszanom magam,akkor az aznapi polohoz treninget/kenyelmes sortot huzok:)

2014. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor érek haza:)

De am melegítő, vagy "otthoni" farmer, plusz póló kombó:D

2014. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rögtön átveszek egy melegítő alsót, illetve ha kényelmetlen a felső (csipke berakásos pl), akkor veszek fel egy itthoni pólót (vannak ilyen régebbi, kinyúlt esetleg kopott darabok, általában ilyet használok alvós pólónak is, de ez nem egyezik meg soha az itthon döglős pólóval, mindig külön pólót tartok rá), hidegre pedig egy szintén régebbi melegítő felsőm van itthonra befogva...:)


19N

2014. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy csinálom, mint az első hozzászóló. :D
2014. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam átöltözni ha hazaérek. Nincs külön otthoni ruhám, abban vagyok egész nap amit reggel felveszek. Pizsit este veszek fel csak.
2014. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha kényelmetlenebb cucc, akkor átveszek valamit, meg télen is amikor sanszos hogy vizes a nadrágszár stb. Plüss melegítőt vagy leggingset veszek fel itthonra. Ha kényelmesebb farmer volt rajtam, akkor nem biztos hogy átöltözök.
2014. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rögtön, amint hazaértem. Nem szeretek abban a gúnyában leülni az ágyra, kanapéra, amiben előtte a buszon csücsültem 1000 másik ember után.


Télen: melegítő/leggins + póló (leggings-hez hosszú).

Nyáron: pamut nyári ruha vagy szoknya/sort + trikó.


Ha későn érek haza, csak akkor veszem rögtön a pizsit (mosdás után).

2014. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én belépek a lakásba,ledobom a cipőm,utána minden ruhám leveszem,és csak a fehérnemű marad. Egyedül élek,így nem zavarok így senkit. Esetleg egy köntöst magamra veszem,ha hűvösebb van.
2014. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tél :ing+cica gatya nyáron fürdő ruha felső +short
2014. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Leggings vagy melegítő, valami pólóval/toppal.
2014. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!