Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

151 cm vagyok hány kg-nak kell lenenm hogy normális alkatom legyen ne legyek túl sovány és ne legyek dagadt se. Szerintetek?

11/L

Kérdések hasonló témákban: lány, vékony, alak

2014. aug. 31. 17:16  Privát üzenet  

A válaszok

Egyrészt, ez függ attól, hogy sportolsz-e vagy csak punnyadsz egész nap, mivel az izom sokkal nehezebb a zsírnál.

Másrészt ÚRISTEN, hogy 11 éves gyerekeknek már ilyen problémájuk van, JÓ ÉG!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2014. aug. 31. 17:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen mert soakn csúfolnak miatta és járok hetente egyszer mivel csak egyszer van fitnessre,biciklizek a suliba és vissza,meg hetente 2-3 szor többet is szoktam biciglizni,itthon néha tornázok

# 2/5Időpont 2014. aug. 31. 17:29 Privát üzenet

Ez izom-zsír-csont arány kérdése, nem kilogrammé.

Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor pont jó a súlyod :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2014. aug. 31. 19:15 Privát üzenet

Még, ha picit ducibb is lennél ne foglalkozz vele! Most kezdesz el kamaszodni, rengeteget fogsz most hirtelen nőni és egyből eloszlanak majd rajtad a plusz kilók.:)

Persze azért sportolni kell és jó, de amint írtad is, mozogsz. Ne aggódj! :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2014. szept. 1. 08:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

# 5/5Időpont 2014. szept. 1. 13:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16/f Normális, hogy csak 173 cm és csak 55 kg?
Tetettem a fülembe gyógyfüggőt, és be dagadt. Kenegettem kamillával is de semmi változás. Ez normális? Vagy ilyenkor mi a teendő?
Kedden húzták alsó 6os fogam össze is varrták. Nem dagadt fel nem vérzik, picit érzékeny de viszont a varrat nagyon idegesítő érzése irritál kicsit feszít is olyan furcsa. Ez szerintetek normális?
Normális, hogy ennyire sokat eszek 13 évesen?
Mért van az, hogy mostmár a duci és túlsúlyos emberek számítanak normálisnak?
1 hónapja sérült meg a térdem, de még dagadt. Ez normális?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!