Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy idősebbnek...

Mit tegyek, hogy idősebbnek nézzek ki? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Anyukámtól örököltem, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Ez 1-2 éve még nem zavart, de mostmár egyre jobban. Elmegyek a kozmetikushoz, megkérdezi hány éves vagyok, majd közli, hogy "sokkal fiatalabbnak gondoltalak, olyan ártatlannak tűnsz". Egyszer egy haver poénból körbekérdezgetett pár embert, hogy hány évesnek nézek ki, mindenki 13-14-et mondott. Sajnos emiatt úgy érzem nem illek a korombeliekhez, pedig gondolkodásban még érettebb is lennék náluk. Elég alacsony is vagyok (157 cm), de pl az alakommal meg vagyok elégedve teljesen.

Próbáltam vasalni a hajam, mert az segít, de töredezett lett, ezért abbahagytam egy időre. Viszont így a hajam is fiatalít szerintem, de próbálom növeszteni. Tudom, hogy 30 éves koromtól ez áldás lesz, de most még inkább átok.

Mit csináljak, hogy kinézzek annyinak, amennyi vagyok?

Előre is köszönöm:)

17/L


2014. szept. 2. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk azért a 17 év sem olyan nagyon öreg.

Egyébként a szemöldökkel sokat lehet csalni. Minél vékonyabb és minél magasabb az íve, annál idősebbnek tűnsz.

2014. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom persze, hogy a 17 év még semmi, de jó lenne, ha nem 14-nek néznének, mert ez a pár év elég fontos:) köszönöm a választ:)
2014. szept. 2. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Öltözködj felnőttesebben. Sokat tud öregíteni egy komolyabb ruhaösszeállítás.
2014. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Semmit! :D Tényleg örülj neki!

De leginkább az öltözködéseddel tudod magad idősebbnek feltüntetni, vagy a hajaddal. A lófarok fiatalabbnak láttat!

Engem nemrég néztek 16 évesnek, és 19 vagyok. (lány)

2014. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi bajod azzal hogy tiniként tininek nézel ki. Alacsony vagy és gondolom vékony is ha elégedett vagy az alakoddal, nagyrészt emiatt fognak mindig is fiatalabbnak nézni a korodnál, de ezzel pont nem tudsz mit tenni.
2014. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GBetty0613 válasza:
100%
Na azért ebben a korban igen is számít, hogy valaki 13 vagy 17. Önmagabában nem sok az a 4 év, de ilyenkor még eleg fontos. Példaként, azért nem mindegy, hogy 12-13 éves srác megy oda hozzá, vagy 19-20 éves. Én abszolút megértelek, hasonló a helyzet velem is. Én 25 leszek idén, és 16 évesnek néznek. :D Tudom, ez később áldás lesz, de ismerkedés, párkapcsolati szinten megnehezíti a helyzetet. Tenni nem nagyon tudsz ellene, maximum az öltözködéssel, hajviselettel, amit már az előttem szólok írtak, esetleg sminkkel. De meglátod lesz ennek még jó oldala is, örüljünk neki :)
2015. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!