Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok/Lányok szerintetek...

Srácok/Lányok szerintetek melyik férfi parfümnek van a legjobb illata?

Figyelt kérdés
Parfüm vásárlás előtt állok, és egy olyan illatot keresek amely tartós, és egyben megőrülnének tőle a lányok. :)

2014. szept. 2. 22:16
 1/8 anonim válasza:

Nekem a David Beckham parfüm tetszik. Barátnőm nagyon szereti az illatát. Tehát én azt ajánlom.


25/F

2014. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én David Beckham The Essence nevezetű parfümöt használok, nekem nagyon tetszik, és a barátnőm is megdicsérte.
2014. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adidas Five Team, avonból a JustPlay
2014. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Trussardi-My Land-et ajánlom én tegnap vettem meg nagyon tetszik megis dicsérték hogy milyen jó. elötte Carolina Herrera 212 vip men parfümöt hasznaltom szerintem az is nagyonjó
2014. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Boss-t használok,de szerintem a Pumának:D
2014. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mayra válasza:
Avonba tudok segîteni, ha Vas megyében laksz.
2014. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre szerintem nem kapsz egyértelmű objektív választ, mert mindenkinek más ízlik.

Én Pumát használok. Többfélém van zöld, lila és kék üveges is. Mindig másikat használok, amihez épp aznap kedvem van.

2014. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Playboy generation, david beckham.
2016. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!