Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Feltűnő, sőtét és nagyon...

Feltűnő, sőtét és nagyon zavaró arcszőrzetet epilátorral eltüntetni mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Félek hogy erősebben nől majd vissza,de epilálni mégiscsak jobb lenne mint borotválni. Már nagyon zavar a hajam sem merem miatta összekötni mert így legalább takarja. 20/L
2014. szept. 4. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg fogsz bolondulni. Szerintem hormonális oka van,hogy ennyire erős. Mindenképp fordulj orvoshoz,lehet PCOS is. Addig ne nyúlj hozzá,míg szakember nem látta. Amúgy kozmetikushoz fordulnék a helyedbena,aki gyantával kíméletesen le tudja szedni.Az koptatja is.De orvoshoz mindenképp elmennék,mert egy hormonprobléma nem játék.
2014. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tényleg ne haragudj meg,de nem bírom magamban tartani és csak a jóakarat vényel. Ne használd a "nől" szót,mert nem helyes. Simán csak "nő". Tényleg nem kötekedésből írom! :)
2014. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmiképp se borotváld le, epillátorral sem, mert vissza fog nőni, és valószínű hogy egyre erősebb lesz. a hajad nem fekete és erős szálú véletlen? de tényleg jobb lenne ha elmennél egy hormonvizsgálatra, az a biztos.
2014. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Epilátorral ne.

Vegyél meleg gyantát, azzal kíméletesen és gyorsan le lehet szedni. De szemöldökcsipesszel is fél perc alatt megvan akár. Én azzal szoktam leggyakrabban. Nem nő erősebb vissza.

2014. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!