Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik ilyen alvás zavar? A...

Létezik ilyen alvás zavar? A párom szó szerint velem takaródzik! Néha zavaró, ötlet?

Figyelt kérdés

Az ágymérettel nincs baj,egy francia ágyunk van amin kényelmesen el lehet férni(vagyis én úgy gondoltam eddig).

Egy takarónk van ami szintén nagy,és mikor fekszünk ő álmában sokszor vagy velem takaródzik amit úgy kell érteni,hogy rám csimpaszkodik és magához húz vagy rám terül és rajtam fekszik.Sokszor indokolatlan helyeken is...Volt már rá példa,hogy lent a bugyimnál kelt fel hatalmas nyálcsóvával....

Sokszor felkelek rá,hogy mocorog.Másnál is van ilyen alvás?Az elején egyáltalán nem zavart csak most az utóbbi időkben.De olyan sebezhető és ártalmatlan még is mikor felkelek és látom,hogy hogyan alszik..

Ezzel mit tennétek?

21/N és ő 22/F



2013. márc. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki :)

Mi is összebújva alszunk, én imádok arra ébredni, hogy a barátom magához húz és mindenhol minél jobban hozzám akar érni.

2013. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van mikor nekem is nagyon jól esik.:)

De éjszaka erre kelni,hogy kényelmetlen helyzetbe hozz,az nem annyira jó.De türelmes vagyok vele szembe!

Köszönöm:)

2013. márc. 15. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Visszaemlékezve lehet, hogy eleinte én sem szerettem ezt, csak később, ahogy elmélyült a kapcsolat. Most már ha hajnalban kelek is örülök ha magához húz, elmosolyodok, kap egy puszit vagy én tőle és kevesebb mint 2 perc múlva már alszok tovább. Sőt, én is szoktam ahogy ő mondja "beletolatni" az ölébe éjjel :D

(1. voltam)

2013. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!