Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyetemre mekkora táska kell?

Egyetemre mekkora táska kell?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy egyetemi órákra tankönyveket is be kell majd vinni, vagy csak füzeteket? Mekkora táskát vegyek?

2014. szept. 4. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
könyvet nem kell vinni azok csak a te tanulásodban segíthetnek otthon. akkor táskád legyen h beleférjen egy A4es füzet. sokat számítana ha tudnánk melyik szakra mész... mert igy nehezebb megmondani mekkora is kell
2014. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Politológiára megyek.
2014. szept. 4. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell. Kivételes esetek előfordulhatnak, vagy ha van nyelvórád, arra esélyes, hogy kell vinni a tankönyvet, de amúgy nem ez a jellemző.

Olyan táskát válassz, amibe belefér az A4-es mappa vagy füzet, és e mellé még egy pulóver és/vagy üveg innivaló. Lehet, ez így most idiótán hangzik, de nálunk termenként változó volt az időjárás, míg kitapasztaltam, addigra már háromszor megfáztam. Az innivaló lehet, csak nekem fontos, én rendszeresen elfelejtettem inni egy-egy hosszabb egyetemi napon.

2014. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. Válaszadóval egyetértek. Én sem hordok magammal több cuccot. Egy nagyobb válltáskám van kb 35x40cm, kényelmesen elférek benne. Ha gyakorlatra köpenyt kell vinni, az is benne landol.
2014. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!