Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Göndör hajú lányok! Ti hogyan...

Göndör hajú lányok! Ti hogyan alszotok hogy meg maradjanak azok a hullámok? (lent) SOS

Figyelt kérdés
fel kötitek valamivel a hajtokat hogy megmaradjanak a hullámok? Ha igen akkor mivel kötitek fel vagy hogyan csináljátok hogy reggel ne álljon össze -vissza? 14 /L

2014. szept. 4. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek göndör a haja, annak teljesen mindegy hogy alszik, az is marad.
2014. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem göndör a hajam de bokor lesz reggelre.
2014. szept. 4. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyűrű göndör a hajam, és tényleg mindegy , hogy , hogy alszok az is marad. De amikor felkelsz , akkor vizezd be a hajad ,tegyél rá egy kis habot , és olyan lesz, mint mikor kimostad , de ahoz , hogy ez így legyen 3 naponta azért ki kell mosni. Amúgy összefogott hajjal alszom , mert nekem úgy kényelmes, nem lófarokba hanem ilyen kontyba fogom össze hajgumival lazán. ;)
2014. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is göndör a hajam, és derékig ér( göndören) . Nekem is van olyan, hogy kijön belőle a hullám, nekem azért van mert elkezd kiszárad i, én 2-3 napomta mosok hajat, hogy mindig szép legyen. De úgy szoltam aludni, hogy feltekerem a hajam aztán bekonytyozom, mert úgy nem lesz reggelre oroszlán sörény+ a haj olaj még nagyn jót tezs neki :)
2014. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első, kinyúlnak a hullámok, nem feltétlenül az alvástól, hanem mert a nap során össze van kötve, fel van csatolva, stb. Ja, meg lehúzza a súlya...a hab jót tesz neki, s a felkötött hajjal való alvást is javasolták már.
2014. szept. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fond be parkettaba nekem ez a legjobb :)
2014. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!