Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lush solid parfümök mennyire...

Lush solid parfümök mennyire tartósak? Megéri inkább a krémparfümöt venni vagy a fújós kiszerelés jobb?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek van Lush Imogen Rose parfümje és (mivel nem vagyok pesti) a jövőhéten megyek fel vásárolni mert én inkább TBS-os vagyok. És nem tudom mennyire éri meg a solid parfüm, mert barátnőmé annyira nem tetszik és különösebben nem is érzem, de mondta h vannak ennél sokkal erősebb illatok. Valakinek van tapasztalata? Melyik solidba ami nagyon érzik?

2014. szept. 5. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Megveszed, kipróbálod, ha jó, veszel legközelebb is. Ha nem, nem.
2014. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalatra lettem volna kíváncsi! :)
2014. szept. 23. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában nem túl hosszan tartóak. De itt nem csak a szilárdról, mint műfajról van szó, hanem nagy az eltérés az egyes konkrét parfümök között. Mind kitartás, mind kisugárzás tekintetében. Elsősorban a Lustot és a Sikkim Girlst tudnám mondani neked, amik effektíve parfümként beválhatnának neked, ilyen szempontból.
2017. jan. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
PS Az első kérdező egy b@r0m. S ha már itt tartunk, a boltban is nyugodtan kipróbálhatod bármelyiket, a szilárdakat is.
2017. jan. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint válaszoló. :)
2017. jan. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!